[Wybory prezydenckie] 10 maja wybierzmy Pawła Kukiza!

W najbliższą niedzielę wybierzemy prezydenta RP – najwyższego przedstawiciela polskich władz. Mamy niepowtarzalną szansę przepędzić partyjnych aparatczyków, wykonujących polecenia zwierzchników bez oglądania się na potrzeby społeczeństwa. Korzystając z popularności wąsatego bloga, chciałbym zaapelować do Was, do Czytelników o oddanie głosu na Pawła Kukiza.
Zastanówcie się jak długo można przyjmować kolejne obciążenia. Wzrost podatków, czy podniesienie wieku emerytalnego. Jak długo można obserwować zamiatanie afer finansowych pod czerwone dywany. Jak długo jeszcze będziemy musieli znosić i tolerować kolejne nagrania z warszawskich restauracji o teoretycznym działaniu polskiego państwa..
Przestańmy wybierać między dżumą i cholerą! Czas na zmiany. Czas oderwać niebieskie, zielone i czerwone ryje od koryta! Czas zwrócić Polskę, Polakom!
Idźcie na wybory, oddajcie ważny głos. W innym wypadku „oni” zagłosują za Was!

Poniżej publikuję apel Pawła Kukiza:

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele

Wielu z Was poznało mnie jako muzyka. Dziś jednak nie dołączę się do koncertu kolejnych politycznych obietnic bez pokrycia. Dziś staję przed Wami jako obywatel, który chce głośno powiedzieć o potrzebie ZMIAN. My obywatele musimy odzyskać realny wpływ na nasze państwo.
Kandyduję na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, aby móc głośno powiedzieć Polakom, że ZMIANA JEST MOŻLIWA!
Prawdziwe, a nie kosmetyczne, zmiany zaczną się od wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych (JOW) w wyborach do Sejmu. Na wzór Wielkiej Brytanii. Jeden poseł w jednym okręgu to początek odpowiedzialności w polityce. Tylko odpowiedzialni przed narodem politycy mogą wybierać uczciwych, odpowiedzialnych i kompetentnych urzędników.
Konieczna jest głęboka reforma wymiaru sprawiedliwości polegająca na przywróceniu społecznej kontroli nad sądami i prokuraturą. Konieczne są działania ratujące polską gospodarkę, miejsca pracy, pozwalające na wykorzystanie naszych bogactw naturalnych jakimi są choćby zasoby węgla kamiennego. Tymi szczegółowymi problemami może zająć się odpowiedzialny Sejm złożony z posłów wybranych w JOW a dopilnować musi sprawny i uczciwy wymiar sprawiedliwości.
Istota mojego programu to „Przywrócenie państwa obywatelom”. To piękna idea, dla której warto jest podjąć trud walki o najwyższy urząd w państwie.
Jeśli wesprzecie mnie w tej walce – razem zwyciężymy!
Paweł Kukiz

Udostępnij ten wpis!

5 przemyślenia na temat „[Wybory prezydenckie] 10 maja wybierzmy Pawła Kukiza!

  1. dlaczego promujecie takie zero jakim niewątpliwie jest kukiz? bezprogramowy, bezideowy pionek bez żadnego doświadczenia. nie potrafi się wysłowić odpowiednio a w dodatku alkoholik. ładnych sobie wybieracie kandydatów

      1. na pierwszą turę się nie wybierałem bo nikt mnie nie przekonał, na drugą już się wybieram i postawię krzyżyk przy dudzie.

  2. ogladam studio wyborcze w tvp a tam 5 panow rozmawia, a wynich 1 z po 1 od bronka 1 z psl 1 z pis czyli 3v1. Manipulacja… zniszcza dude jak kukiza w ostatnich dniach. Media w najblizszych dniach – nie polecam!

  3. Brawo dla Pawła Kukiza i wszystkich wyborców, którzy na Niego oddali swoje głosy.
    Nie ukrywam jestem za aby, zmienić to towarzystwo obecnie rządzące.
    Pozdrawiam.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.