Wysypisko w środku łęczyńskiego osiedla! [Zdjęcia]

Przy ulicy Obrońców Pokoju w Łęcznej, zaczyna tworzyć się wysypisko. Sygnały w sprawie wyglądu tego śmietnika, otrzymywałem już kilkukrotnie. Wczoraj jedna z czytelniczek bloga, nadesłała zdjęcia. Na taki obrazek patrzą co weekend mieszkańcy ulicy Obrońców Pokoju. Najwidoczniej władza i zarządcy spółdzielni nie widzą lub nie chcą widzieć problemu.

Zwykle tak duża ilość śmieci zbiera się właśnie w weekend. Dzieje się tak już od czasu gdy ten śmietnik powstał. Czy PGKiM nie może odbierać śmieci sobotnim popołudniem – pyta czytelniczka.
O ile zimą przeszkadza właściwie tylko widok za oknem, to w wakacje dochodzi jeszcze niesamowity smród. Przecież obok śmietnika jest blok w którym mieszkają ludzie! – dodaje

Idą święta, a więc wolnych dni będzie jeszcze więcej. Czy oznacza to, że mieszkańcy Obrońców Pokoju utoną w śmieciach? Okaże się niebawem.

W jaki jeszcze sposób należałoby dobremu gospodarzowi unaocznić sytuację tak, aby zwlókł łaskawie „4 litery” z fotela i zaczął działać? Te zdjęcia to nie „fotoszop”, w takim otoczeniu żyją mieszkańcy os. Niepodległości. Mam też nadzieję, że rozwiązanie tego problemu nie przerasta pana możliwości.

(Kliknij na obrazek, aby go powiększyć)

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Wysypisko w środku łęczyńskiego osiedla! [Zdjęcia]

 1. Gdybyś zobaczył co sie wczoraj kolo 18 dzialo przy Gorniczej 5 to wgl juz byś zwątpił.

  1. Jeśli to możliwe, zrób proszę fotki. Inaczej urzędowy departament propagandy będzie utrzymywał, że sprawy nie ma, że to tylko przywidzenia 😉

   1. Na Armii Krajowej 3 to wczoraj koło 14 śmietnik mało nie eksplodował. Jak tam chciałem wejść to powiedziałem ” o kur** „, ale widok wow. Obiecuje, że w tą niedzielę zrobię kilka fotek.

     1. Idę dzisiaj zrobić fotki, a tu kurcze niespodzianka. Porządek jak nigdy. Można było normalnie wejść. Jednak magia lle24 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.