Amfetamina, haszysz i marihuana u 29-latka z Łęcznej!

Kryminalni z łęczyńskiej komendy ustalili, że 29-latek z Łęcznej może być w posiadaniu środków odurzających. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny w celu potwierdzenia posiadanych informacji. W trakcie przeszukania funkcjonariusze ujawnili prawie pół kilograma amfetaminy, ponad 40 gramów haszyszu oraz kilkanaście porcji dilerskich marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 29-latkowi za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

Czytelnicy napisali 1 komentarz do artykułu "Amfetamina, haszysz i marihuana u 29-latka z Łęcznej!"

  1. Andrzej pisze:

    Ciekawe co to za frajera złapała Policja.
    Brawo za prawidłowo przeprowadzoną akcję. Mam nadzieję, że dostanie 10 lat !!!!!!!!!!!!!! Za sprzedaż takiego gówna kara powinna być jak największa !!!!!!!!!!

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes