Będzie gorąco! Już jutro sesja Rady Miejskiej.

Po samym porządku obrad można stwierdzić, że jutrzejsza sesja nie będzie należała do nudnych. Dobry gospodarz pochwali się nam co robił przez ostatnie dwa miesiące. Radni zagłosują w temacie podwyżek opłat targowych oraz zmian w budżecie. Jedno z rond w naszym mieście otrzyma najprawdopodobniej nazwę „Żołnierzy niezłomnych”. To bardzo ciekawa inicjatywa kibiców górniczego klubu.
Co ciekawe pod wnioskiem o nadanie nazwy podpisał się także Grzegorz Kuczyński, pracownik magistratu, który to jak wiadomo 1 marca nie świętuje lub świętuje dopiero wtedy gdy, informacja o braku flag przed urzędem pokaże się publicznie (LINK). W 2011 roku burmistrz tłumaczył brak oflagowania „niejednoznacznością materii w tym temacie” (LINK). Podsumowując, inicjatywa świetna, słuszna i potrzebna ale jak w dowcipie „niesmak pozostał”.

Prawie na samym końcu zostanie rozpatrzona skarga posła Michała Kabacińskiego na działania naszego włodarza w zakresie utwardzenia ul. Wyszyńskiego (LINK). Czy tradycyjnie będzie uznana za bezzasadną? Zobaczymy już jutro 28.08.2013.Początek obrad punktualnie o godzinie 12.00 w sali posiedzeń Rady Miejskiej przy Pl. Kościuszki 22

PS. Tradycyjnie możecie liczyć na imienne wyniki głosowań oraz nagrania audio tuż po sesji.

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Będzie gorąco! Już jutro sesja Rady Miejskiej.

  1. Kupcy pewnie po głosowaniu za podwyżką opłaty targowej pożegnają Łęczną na długo, a targowisko Unijne Pana Burmistrza będzie świecić pustkami.
    Zresztą teraz też nie ma tłumu.
    Współczuję osobom zbierającym opłatę targową wg nowych stawek, może być nieciekawie – „TRZA” Panie Burmistrzu po kasiorę wysłać twardzieli.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.