Bogdanka znowu zatrudnia!

Jak podaje spółka LW Bogdanka S.A., w najbliższym czasie zatrudnionych zostanie aż 70 osób. To już drugi tak wielki nabór nowych pracowników w tym roku. Pierwszy zakończył się w czerwcu. W tym procesie, wyrekrutowano w sumie 250 osób (górników i elektryków), którzy rozpoczną prace już w sierpniu.
Obecnie spółka poszukuje robotników do pracy na powierzchni. Główne wymagania to wykształcenie minimum zawodowe techniczne, nienaganny stan zdrowia i dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym). Swoje CV można wysyłać tylko do 4 sierpnia.

Jeśli więc macie chęć, aby aplikować na wolne stanowiska, możecie to zrobić poprzez stronę internetową www.lw.com.pl. Niestety, albo i „stety” nie ma innej możliwości aby wyrazić swoją gotowość do podjęcia pracy w pobliskiej kopalni.

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Bogdanka znowu zatrudnia!

    1. Od kiedy to Kosiarski podpisuje się pod prezesem Bogdanki? Człowieku, opraw sobie jego zdjęcie w ramkę i zrób sobie ołtarzyk

      1. W Łęcznej zarządzanej przez Pana Burmistrza mieszka wielu górników i osoby zarządzające kopalnią. Na pewno prezes kopalni konsultuje każdą decyzję z Panem Burmistrzem, jako z osobą najbardziej doświadczoną w sprawowaniu władzy. To na pewno Pan Burmistrz zasugerował, że dla mieszkańców Łęcznej przydałyby się dodatkowe miejsca pracy. Sam dał przykład ogłaszając rekrutację na stanowisko w UM’ związane z czystością w mieście.

  1. I widzicie? Dalej będziecie narzekać na Pana Burmistrza i Urząd Miejski? Wszędzie bezrobocie rośnie a w Łęcznej powstają nowe miejsca pracy. To jest właśnie zarządzanie. Powinniście dziękować Panu Burmistrzowi.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.