Bójka na „Dworcu”. Sześć osób zatrzymanych

Do zdarzenia doszło w ostatni piątek (07.12) przed godz. 22:00 przy dworcu PKS w Łęcznej. Jak ustalili policjanci trzech 18-latków odprowadzało kolegę na dworzec. Tam podeszło do nich dwóch nieznanych mężczyzn i po krótkiej wymianie zdań doszło do rękoczynów.

Do ponownej konfrontacji między tą sama grupą doszło przy centrum handlowym w sytuacji, kiedy 18-letni uczestnik zdarzenia chciał oddać przypadkowo wziętą czapkę, którą odłożył na ziemię. W tym czasie do czteroosobowej grupy podbiegło dwóch mężczyzn i ponownie doszło do bójki. Jeden z mężczyzn (20-latek) użył niebezpiecznego przedmiotu w postaci szklanej butelki po piwie, którym uderzył w głowę 18-letniego uczestnika zdarzenia.

Na miejscu interweniowali łęczyńscy funkcjonariusze policji, którzy zatrzymali wszystkich uczestników bójki. Mężczyźni biorący udział w zdarzeniu to mieszkańcy powiatu łęczyńskiego. Dzięki monitoringowi i zeznaniom świadków policjanci bardzo szybko ustalili przebieg zdarzenia. Pięciu z sześcioosobowej grupy już usłyszało zarzuty za udział w bójce.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Udostępnij ten wpis!