Przejście przy TESCO. Nie da się czy nie chce się? [Zdjęcia]

Odnośnie przejścia dla pieszych przy markecie Tesco na ul. Chełmskiej – nie ma i nie będzie dopóki nie będzie chodnika po drugiej stronie. Teren po drugiej stronie nie jest nasz. Gdzie Pan widzi możliwość puszczenia ludzi w trawnik? Widzi Pan taką możliwość, bo ja nie?” – mówił w 2012 roku ówczesny zastępca burmistrza (dzisiaj w-ce starosta łęczyński) Dariusz Kowalski odpowiadając na pytanie radnego Sebastiana Pawlaka w tej sprawie.
Dzisiaj pozwoliłem sobie wrócić do tej kwestii za sprawą zdjęć, które przekazał czytelnik wąsatego bloga.

Jak możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach, istnieje możliwość wykonania przejścia dla pieszych prowadzącego na trawnik.

Z jednej strony ucywilizowane wejście na przejście z chodnika

a z drugiej…

Zdjęcie wcale nie pochodzi z jakiegoś odległego miasta. Zostało wykonane na głównej ulicy os. Słonecznego w Łęcznej. Dodam jeszcze, że to przejście istnieje od kilku lat. To jak to w końcu jest, nie da się czy nie chce się?

A może zwyczajnie nie ma pieniędzy na farbę, bo zostały przeznaczone na nagrody dla urzędników lub na inne równie „potrzebne” wydatki dla miasta i mieszkańców…

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Przejście przy TESCO. Nie da się czy nie chce się? [Zdjęcia]

  1. …mam prośbę, co otworzę jakąś stronę to w prawym dolnym rogu wyskakuje mi jakiś osobnik a ja już nie mogę się na niego patrzeć. Czy można tam umieścić jakąś fajną laskę, będzie ładniej?

  2. Ruch pieszy na tym przejściu musi być zaj….cie intensywny, widać to po wytartej białej farbie przez często użytkowanie osób tam przechodzących.
    A jeszcze jedna ciekawostka się nasuwa:
    Na wprost pasów widzimy furtkę, troszkę jakby skrytą w żywopłocie ale myślę, że ma związek z tym właśnie przejściem.
    Na terenie urzędu miasta po prawej stronie idąc też jest dziwny kawałek chodnika ułożonego z kostki i kończący się ogrodzeniem, ale już za tym ogrodzeniem jest teren no właśnie czyj?
    O:) 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.