Idzie mróz! Co z lodowiskiem? (Odpowiedź burmistrza)

Po tygodniach względnie łagodnej zimy, trzeba będzie odszukać czapki i rękawiczki. Synoptycy zapowiadają, że w naszym regionie na termometrach już dzisiejszej nocy zobaczymy -10 stopni. To chyba najlepszy moment aby przedstawić odpowiedź burmistrza Łęcznej dotyczącą organizacji lodowiska podczas ferii.

Tego można się było spodziewać. Większa cześć odpowiedzi to rozwodzenie się nad wysokimi kosztami przygotowania i utrzymania lodowiska. NIE DA SIĘ. Dowiadujemy się, ze władza rozważała nawet białego orlika(naprawdę?) ale z powodu „pilniejszych inwestycji” ta nie doszła do skutku. No tak… na urzędowe kalendarze czy realizację zachcianek poszczególnych urzędników pieniądze zawsze się znajdują.

Burmistrz pisze, że można by rozważyć organizację lodowiska wylewanego ale warunki pogodowe w ostatnich latach powodują, że takie przedsięwzięcia stają się nieracjonalne. No tak, wydawanie co roku pieniędzy na nikomu niepotrzebne kalendarze, puzzle czy inne bzdety to bardzo racjonalne przedsięwzięcie…
Zastanówmy się ile może kosztować wylanie nieracjonalnego lodowiska 500 czy 1000 złotych?

Poniżej pełna treść odpowiedzi:

Na koniec burmistrz nie omieszkał zareklamować oferty na ferie 2015, przygotowanej przez urzędowe placówki. Całe szczęście, że nie pisze o bogatej ofercie 😉 Jej szczegóły znajdziecie w tym wpisie(LINK).

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Idzie mróz! Co z lodowiskiem? (Odpowiedź burmistrza)

  1. Czy tam w urzędzie kogoś pogrzało? Oni chcą nadzór robić nad lodowiskiem? Niech pojedzie jeden z drugim nierobem do innych miejscowości i popatrzy jak to rozwiązują. Stawia się regulamin i cześć. Ale jak się w du..ie było i g…wno widziało to się takie rzeczy wypisuje licząc, że ciemnota uwierzy.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.