Jest porozumienie w Bogdance! Będą podwyżki!

Jak wynika z komunikatu ogłoszonego dzisiejszego popołudnia, LW Bogdanka zawarła porozumienie ze związkami zawodowymi dotyczące poziomu wynagrodzeń w 2018 roku. Strony uzgodniły, że od 1 marca 2018 roku nastąpi 5-proc. wzrost stawek osobistego zaszeregowania pracowników. Ponadto do końca marca zostanie wypłacona jednorazowa premia motywacyjna (proporcjonalna do wymiaru czasu pracy) w wysokości 2.700 zł brutto.

Uwzględniając ww. podwyżkę oraz premię planowana wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w LW Bogdanka SA w 2018 roku wyniesie 7.932,84 zł.

Zawarte dziś porozumienie ze związkami zawodowymi jest kompromisem, który uwzględnia z jednej strony obecną sytuację na rynku pracy a z drugiej – bieżące i długoterminowe bezpieczeństwo Spółki, które przekłada się na bezpieczeństwo miejsc pracy w LW Bogdanka. Jesteśmy zadowoleni z wypracowanego wspólnie rozwiązania – powiedział Sławomir Karlikowski, p.o. Prezesa Zarządu i Zastępca Prezesa Zarządu ds. Produkcji – Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego LW Bogdanka S.A.

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „Jest porozumienie w Bogdance! Będą podwyżki!

  1. jeszcze nie ma o naszym ksieciu ze starej parafi Bartolek niespij to szczyt wszystkiego co zrobil ileto mawspolnego zwiara w boga pytam

    1. Napisz proszę na wąsatą skrzynkę w czym rzecz. Z pewnością zgłębię temat 🙂

      1. czesc ksiądz januszek sprzedal grób murowany i wygonil jego mieszkańców na zbity py….bo podobno 10 lat nikt się nie interesowal ale grób murowany jest podobno wlasnoscia wieczysta co oznacza ze jest to działanie nielegalne jest na fb program wyemitowany przez Polsat o całym zajściu jak mi pewnerzeczy ICH NIE PRZESZKADZAŁY DO TEJ PORY TO TERAZ PRZESADZILI

  2. Startowali z 10% i mówili że się nie ugną ponoć w poniedziałek też to potwierdzili na spotkaniu z zarządem związkowym a tu proszę niespodzianka – wielka kpina. Co do związków za bramą zawsze żona może założyć firmę i świadczyć wysoko płatne usługi na kopalni.

  3. hahaha 5% śmiech na sali inflacja 3,6% czyli podwyżki 1,4% no jaja niesamowite i wy się ludzie na to godzicie:)wypisywać się masowo ze związków to jest rozwiązanie dopiero wtedy zobaczycie jak walczą naprawdę… otwórzcie oczy nie martwcie się ratami jest wiele innych prac:)

  4. I co im jeszcze dacie!!! podwyżki dodatkowe wypłaty kilka razy w roku a całą czarną robotę spółki robią… 2700 brutto. toż to jakieś 2000 2200 netto. tyle to w spółkach płacą i to jest niezła kasa. Ludzie opanujcie się bo jeżeli tak dalej będziecie rozpierd….lać pieniądze to i tą waszą kopalenkę też rozpierd….icie. A związki… powinniście wypierddd…je poza zakład i dopiero zobaczyli byście jak naprawdę bronią waszych praw, waszych bo za tymmi czarnuchami ze spółek nikt nie stanie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.