Jest porozumienie w Bogdance! Będą podwyżki!

Jak wynika z komunikatu ogłoszonego dzisiejszego popołudnia, LW Bogdanka zawarła porozumienie ze związkami zawodowymi dotyczące poziomu wynagrodzeń w 2018 roku. Strony uzgodniły, że od 1 marca 2018 roku nastąpi 5-proc. wzrost stawek osobistego zaszeregowania pracowników. Ponadto do końca marca zostanie wypłacona jednorazowa premia motywacyjna (proporcjonalna do wymiaru czasu pracy) w wysokości 2.700 zł brutto.

Uwzględniając ww. podwyżkę oraz premię planowana wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w LW Bogdanka SA w 2018 roku wyniesie 7.932,84 zł.

Zawarte dziś porozumienie ze związkami zawodowymi jest kompromisem, który uwzględnia z jednej strony obecną sytuację na rynku pracy a z drugiej – bieżące i długoterminowe bezpieczeństwo Spółki, które przekłada się na bezpieczeństwo miejsc pracy w LW Bogdanka. Jesteśmy zadowoleni z wypracowanego wspólnie rozwiązania – powiedział Sławomir Karlikowski, p.o. Prezesa Zarządu i Zastępca Prezesa Zarządu ds. Produkcji – Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego LW Bogdanka S.A.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

7 komentarzy do artykułu "Jest porozumienie w Bogdance! Będą podwyżki!"

 1. mery pisze:

  jeszcze nie ma o naszym ksieciu ze starej parafi Bartolek niespij to szczyt wszystkiego co zrobil ileto mawspolnego zwiara w boga pytam

 2. Dggd pisze:

  Startowali z 10% i mówili że się nie ugną ponoć w poniedziałek też to potwierdzili na spotkaniu z zarządem związkowym a tu proszę niespodzianka – wielka kpina. Co do związków za bramą zawsze żona może założyć firmę i świadczyć wysoko płatne usługi na kopalni.

 3. umbro pisze:

  hahaha 5% śmiech na sali inflacja 3,6% czyli podwyżki 1,4% no jaja niesamowite i wy się ludzie na to godzicie:)wypisywać się masowo ze związków to jest rozwiązanie dopiero wtedy zobaczycie jak walczą naprawdę… otwórzcie oczy nie martwcie się ratami jest wiele innych prac:)

 4. guest pisze:

  I co im jeszcze dacie!!! podwyżki dodatkowe wypłaty kilka razy w roku a całą czarną robotę spółki robią… 2700 brutto. toż to jakieś 2000 2200 netto. tyle to w spółkach płacą i to jest niezła kasa. Ludzie opanujcie się bo jeżeli tak dalej będziecie rozpierd….lać pieniądze to i tą waszą kopalenkę też rozpierd….icie. A związki… powinniście wypierddd…je poza zakład i dopiero zobaczyli byście jak naprawdę bronią waszych praw, waszych bo za tymmi czarnuchami ze spółek nikt nie stanie.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes