[Aktualizacja] Kąpiel w borowinie? A skąd! Taki syf leci z kranów w Łęcznej! [Zdjęcia]

Komunalne Janusz.. tfu! „Orły biznesu” znowu podpadły Łęcznianom! Jak podają mieszkańcy naszego miasta, przez całe popołudnie droga łęczyńska woda, przypomina tą używaną do kąpieli borowinowych w Nałęczowie. Mam wrażenie, że po kąpieli w naszej wodzie prędzej można oczekiwać wysypki, niż poprawy zdrowia. Jak możecie się domyślać, mieszkańcy nie otrzymali żadnej informacji o ew. awarii. W związku z brakiem możliwości dodzwonienia się do komunalnej, zaglądam na ich stronę www.

W specjalnie utworzonej podstronie „Awarie” w witrynie łęczyńskiego PGKiMu nie znajdziecie absolutnie nic. No ale w końcu ta witryna jest po to, żeby ludzie ją czytali, a nie żeby prezes cokolwiek na niej publikował.

No nic tylko kąpać pociechy… i sprawdzać czy nie pojawia się wysypka.

Mieszkańców oczekujących na jakąś gratyfikację w związku z opisywaną „usterką”, pragnę uspokoić. Znacznie bardziej prawdopodobne jest, że prezes Martyn otrzyma kolejną premię za „wybitne osiągnięcia” podczas kierowania miejską spółką, niż mieszkańcy jakiekolwiek zwroty za fatalną jakość drogiej, łęczyńskiej wody.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

15 komentarzy do artykułu "[Aktualizacja] Kąpiel w borowinie? A skąd! Taki syf leci z kranów w Łęcznej! [Zdjęcia]"

 1. siwy pisze:

  pozwalniać tych śmieci, potrafią tylko pieniądze brać, buduję dom w pobliżu Łęcznej i mam płacić za rozbudowę ich sieci a z ich strony nic człowiek nie dostanie, nawet czystej wody!!!!! Gdzie jest burmistrz???!!!!!!!!!!!!!!!

 2. masarz pisze:

  ile zapłacimy za dostarczenie tego gówna? dlaczego informacja śpi w UM Łęczna ?, po co robione było pranie w tym syfie ?

 3. umbro pisze:

  „Dodam że awaria była również na armii krajowej.
  Porażka nic się nie da zrobić bez wody, mleka dla dziecka bo brud.”
  jest jeszcze w sklepach taka duża 5 litrowa woda:D

 4. Aska pisze:

  Dodam że awaria była również na armii krajowej.
  Porażka nic się nie da zrobić bez wody, mleka dla dziecka bo brud.

 5. Pandzioch pisze:

  Coś czuję, że i tak Kosiarski wygra, bo ciemny lud go wybierze wraz z armią urzędasów pokroju Martyna…

  • eustachy pisze:

   Pandzioch, rusz du..ę i zacznij coś robić w tym kierunku by „ciemny lud” otworzył wreszcie oczy i pogonił „jp nam gospodarza” a nie tylko narzekasz.
   Czas unieść du..ę i do roboty !!!

   • Pandzioch pisze:

    Startuje w wyborach samorządowych, ale nie wiem czy cokolwiek to da

    • eustachy pisze:

     Tak, już na starcie wątpisz? Skrzykuj swoich znajomych, sąsiadów i do roboty, ale to już, bo na dwa miesiące przed wyborami będzie już pozamiatane. Życzę wiary i powodzenia.

     • Pandzioch pisze:

      Wierzę w moją wygraną w moim okręgu, ale w Łęcznej jest ich o wiele więcej. To po pierwsze. A poza tym, jakby ludzie na mnie głosowali, to nie oznacza z automatu, że nie zaglosują na burmistrza

     • Bartol pisze:

      Dokładnie! Więcej wiary! Bez tego historia bloga zakończyłaby się pewnie po roku.

     • Pandzioch pisze:

      Najbardziej łapią mnie „kompleksy”, gdy widzę jak władza dba o ludzi w innych miastach, gdzie np. moi znajomi mają co robić w czasie wolnym. Przykład pierwszy z brzegu, Wejherowo, Rumia, Reda. Blisko nich Gdańsk i Gdynia (kolejno 460 tys. i 250 tys. mieszkańców), ale mieszkańcy mają mnóstwo rozrywek, zadbanych parków itp. A u nas mówi się, że się nie da, bo Lublin (340 tys.) blisko… Doskonałymi przykładami rozwiniętych miejscowości dbających o ludzi, w pobliżu wielkich miast są: Police (koło Szczecina), Wieliczka i Bochnia (koło Krakowa), Nowa Sól (koło Zielonej Góry, któż nie słyszał o Wadimie Tyszkiewiczu, który złapał pijaka za kierownicą, który zabił rowerzystę)… A Łęczna? W czym jesteśmy gorsi skoro według GUS jesteśmy w Top 10 najbogatszych powiatów kraju.

 6. ABC pisze:

  Oczywiście żadnej rekompensaty nie będzie. Woda do wylania ale za ścieki i samą wodę trzeba zapłacić normalnie. Nagroda dla Martyna zapewne będzie jak zwykle.

 7. 123 pisze:

  Wiklinowa 4

 8. 123 pisze:

  Tak, rudy żur i na ciepłej

  i na zimnej wodzie…

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes