Miasto przygotowuje się na przyjęcie inwestorów!

Znowu zgadliście, to miasto to oczywiście nie Łęczna, a tym razem Kraśnik. We wczorajszym wydaniu Dziennika możemy przeczytać o tym jak wygląda pozyskiwanie inwestorów. O tym kto wykonuje ten pierwszy krok. Mowa o podstrefie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Kraśniku.

Na ok. 23ha. będą mogły powstać zakłady przemysłowe, składy, magazyny i hurtownie. Teren został podzielony na 10 działek o powierzchni od 0,35 ha do 4 ha. Jeśli inwestor sobie tego zażyczy, istnieje możliwość podziału nieruchomości według jego potrzeb. To obecnie największa inwestycja realizowana przez miasto Kraśnik.

Odnoszę wrażenie, że największą i jednocześnie najważniejszą inwestycją w Łęcznej, jest budowa miasteczka rowerowego. Zaraz zaraz, przecież nasz dobry gospodarz też przyciągnął przedsiębiorcę… pogrzebowego. Nawet wydzierżawił teren. Co prawda nie do końca zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ale być może to taki „łęczyński standard”. O „osiedlowych nagrobkach” poczytacie w poniższych wpisach:

Nowe fakty i dokumenty w sprawie nagrobków, świadczą przeciwko burmistrzowi (AUDIO i mapa)

Nagrobki w centrum miasta – “zatwierdzone” przez Burmistrza

Wszyscy się mylą tylko nie nasz “wódz”

29 Sesja Rady Miejskiej w Łęcznej – nagrobkowe mijanie się z prawdą?

PS. Czy elektrownia „ożyje” ponownie w okresie następnych wyborów?

Udostępnij ten wpis!