Netia zwolni nawet 350 pracowników!

W związku ze zmianami na rynku telekomunikacyjnym, spółki z tej branży zmuszone są do wykonania zmian we własnych strukturach. Netia S.A. poinformowała dzisiaj o wejściu w fazę zwolnień grupowych. Zwolnieniami i wypowiedzeniami zmieniającymi zostanie objętych nawet 350 osób. Te zmiany dotyczą głównie największych oddziałów spółki w Warszawie i we Wrocławiu.
Co będzie dalej z Netią?
„Od dawna mówiło się o sprzedaży Netii w całości. Jednym z potencjalnych kupców miał być T-Mobile. Inne wersje mówiły o podzieleniu firmy. Teraz jednak Zbigniew Jakubas jasno daje do zrozumienia, że firma jest w stanie odzyskać dawną pozycję na rynku. – Gdyby pojawiła się jakaś sensowna oferta na któryś z biznesów Netii, to na pewno spółka rozważy ją, ale chcę jasno powiedzieć: Netię stać na przejęcia oraz samodzielny rozwój. I to jest moje oczekiwanie wobec zarządu – mówił w rozmowie z agencją Reuters. Zdaniem miliardera Netia może na akwizycję wyłożyć 2 mld zł, a nawet więcej, jeśli zajdzie taka potrzeba.”

Jak podaje serwis onet.pl „Netia w tym roku zwolniła już 200 osób(LINK).

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Netia zwolni nawet 350 pracowników!

  1. Ja doświadczonych pracowników, na słuchawce w Netii, chętnie przyjmę, w Łęcznej, do pracy w charakterze handlowca.

  2. gównoprawda.wprowadzili system lait tna koszty gdzie się da.zwlaniająkadre zarządzającą ktra prezesowninie pasuje bo nie wypełnia jegoabzy:)) nie dbają o doświadczonych pracowników wystarczy że zwiększą targety których nie da się zrealizować, 3 mce pracy poniżej oczekiwań i wypad z pracy- szukają tylko haków. zwalniają etaty i następnie zatrudniaja ludzi na to stanowisko 2 na zlecenie,nikt tu nie chce pracowac rotacja jest tak zajebista że brak ludzi z doświadczeniem.przechdził mój znajomy szkolenie 3 dni, a potem jazda do pracy. jk po trzech dniach być wydajnym na 120 procent?? zwolili go po miesiącu. i znowu kolejna tura rekrutacji następnych frajerów chą zatrudnić zapłacić ok 800-1000 zł i wypad.

    1. Pisownia koszmarna. Może lepiej weż długopis, kartkę i napisz list.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.