Nowy Informator już w Waszych skrzynkach! [Dokument]

Wiem, że czekaliście na niego z niecierpliwością. Pisaliście, dzwoniliście, pytaliście kiedy się pojawi. Tymczasem nowy informator radnych znalazł się już w skrzynkach pocztowych części z Was. U reszty pojawi się do końca tygodnia.
W środku, w pigułce sprawozdanie radnych z wydarzeń, które miały miejsce w ostatnim czasie. To materiały, których z pewnością nie znajdziecie w mediach zależnych od władzy. Co ważne, w odróżnieniu od włodarza, radni Lepszej Łęcznej wydają informator za własne pieniądze.
[POBIERZ] Kliknij na poniższy obraz aby pobrać informator [POBIERZ]
(Wielkość pliku: 15,7 MB)Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub spostrzeżenia dotyczące informatora, napiszcie o tym w mailu lub w komentarzu.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

8 komentarzy do artykułu "Nowy Informator już w Waszych skrzynkach! [Dokument]"

 1. eliia pisze:

  Przepraszam ale ja nie widzę żeby wycofanie się francuzów z elektrowni to była wina Kosiarskiego. Facet widział w tym potencjał ale nie wziął po prostu pod uwagę tego jak wygląda rynek europejski, że Suez przegrał rok wcześniej z technologią fotowoltaiczną.

  Co do Szydło, to mam swoje prywatne zdanie, a o poglądach politycznych się nie dyskutuje 😉

  • ABC pisze:

   Powiedz mi jak można zapisać w swoim programie wyborczym coś na co nie ma się absolutnie żadnego wpływu. To robienie z ludzi idiotów. Wycofanie się GDF z inwestycji jasno pokazało, że mieszkańcom Łęcznej można wmówić wszystko i że Kosiarski nie miał żadnego wpływu czy elektrownia powstanie cz nie powstanie. Zwyczajnie kłamał!

   • eliia pisze:

    Wszystkie chwyty są dozwolone. Nikt mu tego nie zabronił. Nie udało się, to jego strzał w stopę. Chociaż dla mnie bardziej niedorzeczne było hasło, że dzięki temu będą miejsca pracy. Owszem będą ale nie dla zwykłego Kowalskiego, bo trzeba się na energetyce znać.

 2. newage pisze:

  widzę że nowy informator chyba sponsorował PiS 😉

 3. rolnik pisze:

  nieznane sa mysli wszechm…. moze kolidowało tot to z kolejnym markietem ?

 4. ABC pisze:

  Niech ta Borkowska się nie ośmiesza. Taki wstyd za pare stówek. Dla niej to jak kilka zł. Pazerność ludzka granic nie zna. Szczególnie jeśli chodzi o publiczne pieniądze.

 5. Ferdynand K pisze:

  Informator OK tak trzymać i częściej.
  Burmistrz niepewny w tym co robi – w swoim programie wyborczym nie pisał też prawdy, teraz ponoć łamie prawo – przewodnicząca rady też niby niewinna?
  Qu#wa kto tak naprawdę tą naszą Łęczną rządzi?

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes