Nowy Informator już w Waszych skrzynkach! [Dokument]

Wiem, że czekaliście na niego z niecierpliwością. Pisaliście, dzwoniliście, pytaliście kiedy się pojawi. Tymczasem nowy informator radnych znalazł się już w skrzynkach pocztowych części z Was. U reszty pojawi się do końca tygodnia.
W środku, w pigułce sprawozdanie radnych z wydarzeń, które miały miejsce w ostatnim czasie. To materiały, których z pewnością nie znajdziecie w mediach zależnych od władzy. Co ważne, w odróżnieniu od włodarza, radni Lepszej Łęcznej wydają informator za własne pieniądze.
[POBIERZ] Kliknij na poniższy obraz aby pobrać informator [POBIERZ]
(Wielkość pliku: 15,7 MB)Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub spostrzeżenia dotyczące informatora, napiszcie o tym w mailu lub w komentarzu.

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Nowy Informator już w Waszych skrzynkach! [Dokument]

 1. Przepraszam ale ja nie widzę żeby wycofanie się francuzów z elektrowni to była wina Kosiarskiego. Facet widział w tym potencjał ale nie wziął po prostu pod uwagę tego jak wygląda rynek europejski, że Suez przegrał rok wcześniej z technologią fotowoltaiczną.

  Co do Szydło, to mam swoje prywatne zdanie, a o poglądach politycznych się nie dyskutuje 😉

  1. Powiedz mi jak można zapisać w swoim programie wyborczym coś na co nie ma się absolutnie żadnego wpływu. To robienie z ludzi idiotów. Wycofanie się GDF z inwestycji jasno pokazało, że mieszkańcom Łęcznej można wmówić wszystko i że Kosiarski nie miał żadnego wpływu czy elektrownia powstanie cz nie powstanie. Zwyczajnie kłamał!

   1. Wszystkie chwyty są dozwolone. Nikt mu tego nie zabronił. Nie udało się, to jego strzał w stopę. Chociaż dla mnie bardziej niedorzeczne było hasło, że dzięki temu będą miejsca pracy. Owszem będą ale nie dla zwykłego Kowalskiego, bo trzeba się na energetyce znać.

 2. Niech ta Borkowska się nie ośmiesza. Taki wstyd za pare stówek. Dla niej to jak kilka zł. Pazerność ludzka granic nie zna. Szczególnie jeśli chodzi o publiczne pieniądze.

 3. Informator OK tak trzymać i częściej.
  Burmistrz niepewny w tym co robi – w swoim programie wyborczym nie pisał też prawdy, teraz ponoć łamie prawo – przewodnicząca rady też niby niewinna?
  Qu#wa kto tak naprawdę tą naszą Łęczną rządzi?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.