O łęczyńskie ronda też NIE DA SIĘ zadbać? [Zdjęcia]

Ich pokonanie jest nie lada problemem dla znacznej grupy mieszkańców naszego miasta. Dzisiaj jednak nie będę pisał o tym jak poprawnie jeździć na rondach. Przyjrzymy się jak wyglądają te w naszym mieście i jak wygląda to zaledwie „rzut kamieniem” za Łęczną.
Szare, nierówne, zarośnięte, nijakie. Te określenia przychodzą pewnie nie tylko mi na myśl, kiedy patrzę na łęczyńskie ronda. Różnicę w wyglądzie widać gołym okiem jeśli na „wycieczkę” udamy się do pobliskiego Lubartowa. Zadbane, czyste, kolorowe. Po prostu wizytówka miasta. Da się? Zobaczcie sami:

Rondo w Łęcznej

Rondo w Lubartowie

Mamy ich zaledwie kilka, więc (teoretycznie) zadbanie o ich wygląd nie powinno nastręczać władzy problemu. No właśnie teoretycznie… Przecież NIE DA SIĘ.

A może dobry gospodarz ze względu na swój wiek, potrzebuje pewnego rekwizytu? Proszę bardzo!

Udostępnij ten wpis!

13 przemyślenia na temat „O łęczyńskie ronda też NIE DA SIĘ zadbać? [Zdjęcia]

 1. @eliia po pierwsze nie znasz mnie, po drugie pisałaś o ozdobnikach na rondach a na łęczyńskich takowych nie ma, po trzecie jesteś dla mnie nikim więc i te Twoje teksty w moim kierunku mają zerową wartość. O Twojej inteligencji nie napiszę bo nie ma sensu, każdy widzi jaki poziom reprezentujesz. Skoro to nie Ciebie przyozdobione ronda rozpraszają to po co piszesz za kogoś? Niech się wypowiedzą Ci którzy mają problem z koncentracją na takich rondach. Tak się zastanawiam kim Ty jesteś skoro celujesz swoimi tekstami w moje dziecko i nie znając mnie oceniasz. Kto będzie następny? Moi rodzice? Moja żona? Proszę bardzo wal. To jest ta Twoja niby inteligencja? Gratuluję.

  1. Z twojego wpisu na leczna24 nazwałeś mnie koniem. Padło na twoje dziecko? Może lepiej nim sie zajmij a nie rozsiewaniem opryskliwych komentarzy, bo obrażałeś już bardzo dużo osób. Radze ci, weź sobie piwo, napij sie i wyluzuj. Spójrz najpierw na to jaki ty poziom reprezentujesz, bo wątpię, że kultury można od Ciebie wymagać. Ja mam sie nie wypowiadać odnośnie tych osób? To ty w takim razie w tamtym wątku tez sie nie wypowiadaj, bo wypowiadasz sie za kogoś

   1. Nie wypowiadaj się na temat mojej kultury, bo…. no właśnie, zerknij na swoje wpisy. Kulturalne?
    Daj cytat który pokazuje, że za kogoś się wypowiadam.
    Wpis z koniem był napisany z przymrużeniem oka. Chyba to logiczne? Ludzie nie noszą klapek na oczach (no chyba że te przysłowiowe). Moim zdaniem, Twój pierwszy wpis tutaj to absurd, więc i ja podobnie do tego się odniosłem. Jest mnóstwo sytuacji na drodze które mogą rozproszyć. „Ładne” rondo to „pikuś”. To mój ostatni wpis w Twoim kierunku. Nie będę dyskutował z kimś kto w „bystry” i „inteligentny” sposób wyzywa moje dziecko.

 2. A ja nie jestem za tymi ozdobnikami na rondach :/. Ludzie nie wiedzą jak się poruszać po drogach, rondach to jeszcze dać im czynnik rozpraszający i będzie stłuczka codziennie :/. Już nawet na własnym osiedlu, gdzie jest strefa 30 nie mogę spokojnie wyjechać z parkingu, bo jakiś baran nie umie czytać znaków :/

  1. Do pana onleczna, który na forum leczna24 udzielił mi rady. Naucz sie czytać, nie mialam na myśli siebie ale skoro tak lubisz pluć jadem i cieszy go obrażanie innych to gratuluje inteligencji :). Nie rozmnażaj sie, bo dzieci chyba będą głupsze od ciebie 🙂

   1. Za te ostatnie zdanie to w %%% Ci się należy. Napisałeś głupotę więc nic innego takiemu komuś jak Ty nie mogłem doradzić.

    Ps. Nie jedź w góry, tam to dopiero można się rozproszyć, i uważaj na słowa, wara od mojej rodziny.

    //To ostatni taki wpis, który tu toleruję. Postaraj się na przyszłość staranniej dobierać słowa. To nie gabinet dobrego gospodarza! /.Bartol

    1. Za taki tekst nic innego nie mogłem napisać. Bartol co Ty byś odpowiedział?

     1. Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo ja problemów z poruszaniem się po rondach nie mam ale ty z czytaniem owszem :). A w biciu kobiety zapraszam, chociaż myślę, że chyba to ty straciłbyś zęby :).
      Jak jechałam od świateł w stronę Lublina na rondzie koło stadionu (po namalowaniu znaków poziomych). Jechałam środkowym pasem a jakiś bardzo miły pan zewnętrznym jechał dookoła. Cieszę się tylko, że zdążyłam zahamować, bo miałam przeczucie, że może być różnie.
      W w/w swoim poście pisałam o kierowcach, może w tym wypadku i o tobie skoro ciebie tak to ugryzło i widocznie nie mogłeś się powstrzymać od uszczypliwości. To mój ostatni komentarz odnośnie ciebie. Bo koleś wybacz ale jesteś zwykłym prostakiem ;), a ja nie zamierzam uganiać się z kimś, kto inteligencją nie grzeszy :). Życzę wszystkiego najlepszego na drodze panie wszechwiedzący 🙂

 3. Może trochę od tematu, ale po prostu padłem ze śmiechu jak przeczytałem tytuł artykułu na leczna24 – Kierowcy z Łęcznej dmuchają częściej. Kto mógł wymyślić tak kretyński tytuł?

 4. W końcu może coś zareklamuję dla mieszkańców Łęcznej.
  Proszę Państwa teraz jest sezon na kiszenie ogórków – wiadomo, że do takiej produkcji potrzebny jest m.im chrzan, otóż na rondzie w Lubartowie takiego produktu nie znajdziemy – to tam tym razem Nie Da Się.
  Za to na Łęczyńskim rondzie jak widać za darmo można sobie nakopać i zaoszczędzić parę groszy i zakisić prawdziwego OGÓRA.
  Gorsza sprawa tylko wdrapać się ze sprzętem do kopania w górę na szczyt, tam na ten „kamienny Bunkier”
  Rondo jak widać znajduje się na drodze jaką codziennie pokonuje tzw. Prawdziwy Gospodarz i widać ta estetyka mu nie przeszkadza 🙁 🙂

 5. O czym tu pisać skoro w mieście Końskiego Dzika nie ma odpowiedzialnych za zieleń

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.