Oszuści podający się za „energetykę” ponownie w Łęcznej!

Jestem z energetyki, PGE zostało sprzedane Francuzom, trzeba jak najszybciej podpisać nową umowę bo inaczej wyłączą prąd – takie informacje można usłyszeć od naciągaczy którzy w dniu dzisiejszym odwiedzali mieszkańców osiedla Bobrowniki.
O sprawie poinformował czytelnik wąsatego bloga.

Zwróćcie zatem uwagę komu otwieracie drzwi i jakie informacje przekazują Wam osoby z którymi rozmawiacie. Warto przekazać ostrzeżenie o możliwych wizytach „energetyki” osobom starszym, ponieważ są one szczególnie narażone na podpisanie niekorzystnej umowy.
Pamiętajcie, że taka „okazja” może Was sporo kosztować!

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Oszuści podający się za „energetykę” ponownie w Łęcznej!

  1. u mnie był gośc z netii proponując „przejście” na ogrzewanie węglem z bogdanki przy okazji coś wspominał o pościeli z wielbłąda.

  2. A ja podpisałem umowę z multimedia. Trzeba umieć rozróżnić dystrybucję od sprzedawcy energii elektrycznej. To normalne że rynek energetyki opiera się na wolnym rynku. Kiedyś moznabylo zmienić dostawce Energi elektrycznej gdy się miało firmę. Tak zrobiłem. Teraz można sobie wybrać dostawcę energii w przypadku gospodarstwa domowego. I część

  3. Mi dzisiaj(tzn. Juz wczoraj) goscio z multimediow pierdolil o jakims rzeszowie czyli o posredniku miedzy dostawca pradu a multimediami. Nie wiem czy to ma cos wspolnego z temTem bo srednio sie znam na tych sprawach…cos mi zakreslal na fakturze i tlumaczyl… Nic nie podpoisalam a on grzecznie wyszedl, podkreslajac ze jest z multimediow i chce tylko pomoc, wytlumaczyc…przy okazji proponujac przejscie do multimediow . misl ktos podobnie??

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.