Pastwisko w centrum? [Zdjęcia]

Wiosna w pełni! Wszędzie wystrzeliła zieleń, wiemy także, że w Łęcznej zakwitły nawet latarnie. Najwidoczniej jednak urzędnicy odpowiedzialni za wygląd naszego miasta, zapomnieli, że trawa też rośnie na wiosnę. I tak o to w centrum miasta powstało piękne pastwisko. Wysokie trawy, zaczynają także przysłaniać widoczność przy drodze krajowej przebiegającej przez miasto dzika. Warto zaznaczyć, że trawniki należące do prywatnych właścicieli zostały już dawno wykoszone. Może urzędasy czekają aż ktoś pokaże palcem, gdzie należy wykonać pracę.

Być może zabieg ten jest celowy i za chwile ktoś będzie wypasał tu bydło lub konie. Jednak po wyschnięciu „pastwiska” trzeba będzie uważać na podpalaczy traw, których jak wiemy możemy znaleźć wszędzie, niezależnie od pozycji społecznej i zajmowanego stanowiska.

Jeszcze kilka fotek dla urzędowych niedowiarków 😉

>

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Pastwisko w centrum? [Zdjęcia]

  1. Jak się wyjeżdża od strony osiedla koło kościoła Marii Magdaleny (ul. Świętoduska) na skrzyżowaniu z drogą lecącą na Ludwin i ul. Krótką totalnie nie widać nic czy coś jedzie od strony Ludwina czy nie

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.