Pomóżmy Pani Magdzie wygrać z glejakiem!

Potrzebujemy Waszej pomocy! W trakcie Dni Łęcznej zostanie przeprowadzona zbiórka pieniężna dla pani Magdy, nauczycielki matematyki w Zespole Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka. 3 lata temu pani Magda trafiła do szpitala z powodu silnego ból głowy, po wnikliwych badaniach wykryto u niej glejaka. Po leczeniu operacyjnym większość objawów ustąpiła. Niestety rok temu okazało się, że nastąpiła reemisja choroby. Od tego czasu pani Magda szukała innych, alternatywnych metod leczenia. Zaczęła przyjmować witaminy, które miały spowodować zmniejszanie się guza. Kolejne badanie pozwoliło stwierdzić, że guz przestał się rozwijać, stanął w miejscu. Nowotwór jednak wkrótce na nowo zaczął rosnąć.
Obecnie pani Magda znajduje się w ośrodku w Polsce, który zajmuje się leczeniem raka witaminami oraz dietą. Niestety jest to bardzo kosztowne. Prosimy Państwa o pomoc – liczy się każdy dzień.
Pomóżmy pani Madzi wygrać z rakiem, żeby wróciła do domu gdzie czeka na nią jej roczny synek, kochający mąż i rodzina.
W związku z powyższym szukamy wolontariuszy, którzy będą służyli pomocą w zbiórce pieniężnej, która będzie przeprowadzona w trakcie Dni Łęcznej (27-29 maja). Liczy się każda osoba oraz każdy grosz. W szczególności liczymy na pomoc ze strony byłych uczniów oraz wychowanków pani Magdy.
Prosimy o udostępnianie oraz o zapraszanie swoich znajomych.

Możemy również pomóc pani Magdzie dokonując wpłat na konto.
-Nr konta: 98 1140 2004 0000 3402 7621 9192
-tytuł przelewu: Darowizna dla Magdy
-kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
-SORT CODE/numer rozliczeniowy – 11402004

Adres wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/187557324972665/

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Pomóżmy Pani Magdzie wygrać z glejakiem!

  1. Pomysł fajny,dobry, ale komentarz/rze np. mój nie pasowałyby przy temacie chorej Pani Magdy.
    Ale miejmy nadzieję, że w niedługim czasie CBA znajdzie nieprawidłowości w Ratuszu i nasz umiłowany burmistrz rządził Łęczną już nie będzie.
    A chorej Pani Magdzie Życzę powrotu do zdrowia, bo ma Pani dla Kogo żyć.

  2. Zbiórka pieniędzy bardzo fajny pomysł,ale może jeszcze jakaś ciekawa aukcja,która dodatkowo zasili konto pani Magdy.Proponuję licytację.Jeden dzień na stanowisku burmistrza.Co wy na to?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.