Poważny wypadek na DK82. 22 osoby w szpitalu!

Chwilę po godzinie 13-tej na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Turowola doszło do poważnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy m-ki Audi A6 zjechał na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym busem(osobowy Mercedes Sprinter) W wyniku zdarzenia 22 osoby zostały ranne.

Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitali w Lublinie, Łęcznej i Włodawie. Część osób przeszła już badania lekarskie i opuściła szpital. Jak informuje Radio Lublin najcięższe obrażenia odniósł Kierowca audi. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Droga cały czas jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy przez miejscowość Ciechanki.

Udostępnij ten wpis!

16 przemyślenia na temat „Poważny wypadek na DK82. 22 osoby w szpitalu!

 1. Ja mam taki wniosek racjonalizatorski:
  Zamontować tam Odcinkowy pomiar prędkości między słupkiem nr 1 na 26 km a słupkiem nr 1 na 29 km. Szybko debile nauczą się zwalniać. Dodatkowo na zakrętach tam występujących ograniczyć prędkość do 70 lub całym tym odcinku 80km/h.
  Myślę że szybko by się NFS uspokoiły.

  1. Moim zdaniem powinny być tablice takie jak są w Łuszczowie informujące o zabitych i rannych duże i czytelne a jak kierowcy chcą sprawdzić szybkość swojego samochodu od tego jest tor wyścigowy

 2. Na trasie Łęczna Cyców a szczególnie na odcinku do Puchaczowa jest tragedia a chodzi mi dokładnie o górników wracających z pracy robią sobie wyscigi kto pierwszy ten lepszy nie raz byłem świadkiem jak debile wyjeżdżali z Pchachowa i zamieniali trasę do Łęcznej w grę NEED FOR SPEED zero myślenia zero wyobraźni !!!!!

  1. Na tej trasie są kamikadze kilka lat wstecz byłem na pogrzebie młodych ludzi którzy wracali rano z dyskoteki z cycowa i niewinnie zginęli

 3. Codziennie o godzinie 5.30 jadę ta trasa do pracy.chwilami modlę się o to żeby dojechać szczęśliwie do celu,bo to ci się dzieje na odcinku leczna-cycow to jest dramat. Strach w oczach co chwile jak jedzie jeden debil za drugim,który nie potrafi dostosować prędkości do warunków na drodze. I kolejny raz poszkodowani zostają niewinni ludzie..

 4. Znowu jakiś młody idiota pędził jak szklony w taką pogodę. Powinni ograniczyć na tej drodze prędkość tak jak do Lublina do 70 i na każdym zakręcie fotoradar, to już kolejny wypadek (wcześniej dwa śmiertelne) na tym odcinku, dużo zakrętów a niektórzy jeżdżą jak szaleni, nawet wyprzedzają na ciągłej, dotyczy to głównie młodych bezmózgowców.

  1. Samochody zderzyły się czołowo, a z audika wypadł silnik. może tym bokiem glebe zaliczył potem.

    1. Pisali, że audi wpadło w poślizg, czyli zaczęło nim (potocznie mówiąc) majtać na boki. A jeżeli samochody jadą z naprzeciwka i się zderzają to wtedy jest zderzenie czołowe. Tyle że „majtające” audi mogło właśnie sunąć bokiem. Ot i cała tajemnica prostej maski…

   1. To radio ma zmyślone informacje o tym, że kierowca audika był trzeźwy. Lublin112 jak i TVN, gdzie rzecznik przed kamerą mówiła, że od kierowcy pobrano krew, są raczej bardziej wiarygodni.

 5. Nie pisz ze obaj byli trzeźwi skoro, kierowcy audi nie dało sie zbadać ze względu na obrażenia. Źródło lublin112.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.