Problemy z zielenią nie tylko w ratuszu. Batory równa w dół? [Zdjęcia]

To co dzisiaj zobaczycie na zdjęciach, nie dzieje się w Ludwinie, Puchaczowie czy innej miejscowości pod Łęczną. Tu nikt nie jest w stanie wprowadzić urzędniczej cenzury i każdy temat zostanie poruszony.
„Spółdzielnia mieszkaniowa „Batory” jak zwykle zachwyca mieszkańców swoim niedbalstwem przy koszeniu trawy. Za co płacimy tak wysoki czynsz?” – Pyta czytelniczka, która podesłała kilka fotek obrazujących jakość pracy służb spółdzielni.

Ktoś mógłby powiedzieć, że tutaj w odróżnieniu od urzędowych nierobów, ktoś zajął się zielenią. Niestety, jak widać samo „zajął się” nie wystarczy. Czytelniczka Karolina pisze, że „trawa pod balkonami mierzyła już prawie 1 metr zanim się nią zainteresowali, a teraz leży od 2 dni i jeszcze poleży, bo mamy przecież piątek to nikt w weekend palcem nie ruszy.
Jak zwykle wszystko robią niedbale. Szyszki pod balkonami fruwały przy koszeniu i obijały samochody stojące na parkingu.
Zdjęć jest kilka, ale zapraszam na osiedle Bobrowniki, pod ul. Wiosenną 2 gdzie można te widoki podziwiać. :/”

No to podziwiajcie:

Jestem jednak przekonany, że po tej interwencji służby doprowadzą ten teren do należytego porządku. Gdyby jednak, tak się nie stało, dajcie znać – będziemy pokazywać takie „kwiatki”. Pamiętajcie – jakość, nie jakoś!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

4 komentarze do artykułu "Problemy z zielenią nie tylko w ratuszu. Batory równa w dół? [Zdjęcia]"

 1. Dominiqa pisze:

  Niektórzy o nas zwykli już mawiać: „to łynczna panie, tam się rządzą innymi prawami” albo „to łynczna panie, tego nie ogarniesz”. Nie jesteśmy dobrze postrzegani na zewnątrz. Aż przykro słuchać

 2. Kalina pisze:

  Ludwin??? wracając z nad wody zobacz rondo w Ludwinie później popatrz na rondo w Łęcznej, ten koń by się uśmiał albo nażarł 🙂
  jak Ci mało zobacz park na Podzamczu (ten od rewitalizacji)
  kiedy dojdzie do rewitalizacji sposobu myślenia?

  • Bartol pisze:

   Niestety aby to się stało, musi nastąpić wymiana lub wymarcie „elyty” rządzącej miastem 🙂

 3. Ferdynand K pisze:

  Przyjdzie deszcz i tej suchej trawy widocznej na fotkach nie będzie już widać.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes