Przed wyborami paradował w strażackim mundurze. Teraz odmówił zakupu akumulatora dla strażaków z Łęcznej! [Wideo]

Pamiętacie pewnie kampanię wyborczą z 2018 roku, kiedy to Leszek Włodarski w strażackim mundurze wypinał pierś do odznaczenia medalem. Już wtedy strażacy pukali się w czoło i zastanawiali jakie jest uzasadnienie tego wyróżnienia.
Jak się okazuje po wyborach wszystko się zmieniło i pan burmistrz oświadczył, że nie ma pieniędzy na zakup… akumulatora dla strażaków!

Jak możecie posłuchać na poniższym nagraniu, radny Czajkowski, który równolegle pełni obowiązki prezesa ochotniczej straży pożarnej w Łęcznej, narzeka na braki w wyposażeniu miejscowej jednostki. Strażacy nie mają możliwości uczestniczenia w akcjach gaśniczych bo mają niesprawny akumulator (za 250 PLN). Napisali nawet w tej sprawie prośbę do burmistrza, po czym otrzymali decyzję odmowną.

Podczas ostatniej sesji, radny postanowił ponowić pytanie. Oto co odpowiedział burmistrz:

Kliknij na poniższy obrazek aby odtworzyć film

Sami widzicie. Gmina nie ma środków…. Tymczasem już kilka tygodni później ta sama gmina znalazła pieniądze na remont już istniejącego parkingu dla nauczycieli przy szkole na ul. Piłsudskiego czy też na farby dla graficiarzy, którzy pomalują 8 starych wiat przystankowych. No tak kurwa… są przecież sprawy ważne i ważniejsze. 250 złotych! Przecież akumulatorem w gazecie nie da się pochwalić…

Na koniec chciałbym poprosić strażaków z OSP o kontakt na wąsatą skrzynkę. Jeśli do dzisiaj nie otrzymaliście środków na zakup akumulatora, sfinansuje go wąsaty blog.

Włodarski, jak ci nie wstyd?

Udostępnij ten wpis!

7 przemyślenia na temat „Przed wyborami paradował w strażackim mundurze. Teraz odmówił zakupu akumulatora dla strażaków z Łęcznej! [Wideo]

  1. Może i macie rację, że inwestycją za 250 zł nie da się pochwalić w mediach, ale za to bardzo skutecznie można za taką kwotę można z siebie zrobić świnię, z mieszkańców gminy totalnych żebraków.
    Jakoś mam dziwne wrażenie, że obraziłem świnie…

  2. Najbardziej prawdziwe jest tutaj jedno proste stwierdzenie: Przecież akumulatorem nie pochwali się na fejsie. Całe to jego burmistrzowanie to tylko ustawki pijarowe. A ludzie niech czekają na parkingi, drogi czy oświetlenie, a nawet akumulator. Nie ma kasy. A na drona jakoś kasa była. Ale panie jakie zdjęcia są. H..j z akumulatorem dla OSP.

    1. Dzięki za propozycje 🙂 Myśle jednak, ze uciągnę ten „ciężar”, któremu nie podołała gmina 🙂

  3. Teraz to sam pewnie kupi po cichaczu i się pochwali na FB. Teraz to też jestem pewny, ze uczeń prześcignie mistrza. Wstyd panie burmistrzu. Słoma już wyszła z butów.

  4. Włodarski będzie lepszy niż jego wąsaty mentor. Zobaczycie. Ten gość widzi tylko pijar. Przystanki będzie malował (nawet nie gminny), a na akumulator nie ma 250 zł. Żal.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.