Mieliśmy pływać za darmo, a jedyny basen w Łęcznej jest nadal zamknięty!

„Basen gotowy”, „W wakacje popływamy za darmo” – krzyczały jeszcze dwa miesiące temu łęczyńskie pseudo-media uzależnione od urzędu miejskiego. Chodziło oczywiście o remontowaną za dwa miliony złotych, przez prawie dwa lata, pływalnię przy szkole na ul. Szkolnej w Łęcznej. Za chwilę minie połowa wakacji, a basen nadal jest zamknięty.

Próbowałem ustalić kiedy mieszkańcy Łęcznej będą mogli skorzystać z darmowych lub nawet komercyjnych zajęć na jedynym basenie w mieście. Niestety w szkole można jedynie usłyszeć, że trwają prace i nie wiadomo kiedy się zakończą. To samo słychać w magistracie.

W związku powyższym, zastanawiam się czy pseudo-media, które tak chętnie powielały bzdury z pl. Kościuszki, zechcą teraz zareagować i wymóc na Leszku Włodarskim załatwienie choćby tej sprawy?

Tak naprawdę, to o co ta burza? Jeśli basen zostanie bezpłatnie otwarty nawet ostatniego dnia sierpnia, to zdanie w „wakacje popływamy za darmo” nadal będzie prawdziwe. I o to chyba chodziło? PRowo doskonałe!
To w sumie bardzo dobrze, że Leszek Włodarski zajmuje się PRem. Szkoda tylko, że głównie własnym.

Tymczasem nawet łęczyńskie centrum kultury zaprasza na basen… w Lublinie(LINK). Oczywiście nie za darmo. Koszt wyjazdu to 75 PLN!

PS. Kolejny raz warto przypomnieć, że Włodarski kłamał w 2017 roku, zapowiadając mieszkańcom Łęcznej dodatkowe atrakcje (zjeżdżalnię) na basenie. Jak się szybko okazało, już w trakcie wypowiadania przez niego tych słów, wiadomo było, że o żadnych dodatkowych atrakcjach nie mogło być mowy(LINK).

PS2. Za 10 dni, po dwutygodniowej przerwie technicznej startuje basen w Wólce Rokickiej (wieś pod Lubartowem). Oprócz atrakcji opisanych na stronie internetowej, na głównym basenie dostępny jest dmuchany tor przeszkód, który jest nie lada atrakcją dla odwiedzających to miejsce. Byłem wielokrotnie, polecam!

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "Mieliśmy pływać za darmo, a jedyny basen w Łęcznej jest nadal zamknięty!"

  1. Belfer pisze:

    Ciekawe ile jeszcze lud Łęczynski zniesie upokorzeń ze strony władzy chyba że lubi jak go wladzabez mydła w diupe traktuje

  2. Dzik pisze:

    Kto by tam wierzył naczrlnemu blaznowi czyli rzecznikowi

  3. Aqq pisze:

    Bo Łęczna to miasto patologii władzy i instytucji jej podleglej

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes