Przedwyborcze łatanie dziur

Jak co roku, wiosenną porą rozpoczęło się łatanie dziur w drogach (także gminnych). No może nie od razu łatanie – najpierw formalności. W miejskim BIPie pojawiło się ogłoszenie o przetargu na usługę naprawy i modernizacji nawierzchni dróg gminnych w technologii asfaltu lanego bez wycinki naprawianej nawierzchni. Jakie drogi będą naprawiane w roku wyborczym? Oto lista:

nr 105180L w miejscowości Stara Wieś Kolonia,
nr 105178L w miejscowości Stara Wieś – Stasin,
nr 105196L w Zakrzowie,
nr 105195L w miejscowości Ciechanki Krzesimowskie,
nr 105187L w miejscowości Zofiówka
nr 105193L w miejscowości Ciechanki Łęczyńskie, na terenie gminy Łęczna

Zgodnie z zapisami SIWZ prace powinny zostać wykonane do 31 października 2014r, czyli na chwilę przed wyborami 😉 Termin składania ofert upływa w dniu 28.04.2014 roku, o godz. 9:30

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „Przedwyborcze łatanie dziur

  1. Ktoś tu (Bartol) prostego zamówienie publicznego nie jest w stanie zrozumieć jak widzę. Ten kto wygra przetarg bedzie musiał w ciągu 48 godzin od zgłoszenia ubytku w jezdni go naprawić. Jeśli tego nie zrobi przejmie na siebie odpowiedzialność za uszkodzone pojazdy. To nie jest jednorazowe zlecenie na naprawę drogi.

    1. Jak dobrze, że urząd czuwa nawet w święta 😉 Niestety znowu w życiu Wam nie wyszło… Nie wiem czy kiedykolwiek widziałeś w jakim stanie znajdują się opisane w SIWZ drogi. Pewnie nie, skoro zdecydowałeś się napisać taki komentarz.

      Dla chętnych dodam tylko, że zapis (o którym wspomniałeś) mówiący o 48 godzinach na naprawę, znajduje się w projekcie umowy zaproponowanym przez urząd miejski (może się zmienić), a treść mojego wpisu nigdzie! nie mówi o jednorazowym zamówieniu. Czytaj proszę ze zrozumieniem i korzystaj z zamieszczanych przeze mnie linków. One nie służą jedynie do ozdoby. Razem z treścią wpisu tworzą całość 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.