Rozwiń skrzydła z Blue Education! Poszerz swoje kwalifikacje i zwiększ szanse na zatrudnienie.

Prowadzimy aktualnie: szkoły policealne z uprawnieniami szkół publicznych, w tym kierunki medyczne, szkoły roczne zawodowe, licea i gimnazja dla dorosłych, placówki kształcenia ustawicznego, w ramach nich: kwalifikacyjne kursy zawodowe, kursy maturalne, językowe, szkolenia.
Odpowiadając na potrzeby naszych słuchaczy i kursantów, oraz zmieniający się rynek pracy proponujemy szeroki wybór zawodów, kwalifikacji, umiejętności i głęboko wierzymy w to, że na naukę nigdy nie jest za późno. Otwartość, elastyczność i miła atmosfera wspierają u nas rozwój wszystkich, którzy chcą zdobyć zawód, przekwalifikować się, podnieść wykształcenie, poszerzyć swoje horyzonty, nabyć nowe umiejętności.
Stawiamy nacisk na praktyczną naukę dzięki czemu teoria może być już na etapie edukacji przećwiczona w praktyce. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów praktyków.
W BLUE Education bezpłatnie można podjąć naukę na kierunkach Technik administracji, Technik rachunkowości, Technik informatyk, Technik BHP, Technik archiwista, Opiekunka dziecięca i wiele innych.
Możesz również w Naszej szkole uzupełnić wykształcenie w LO i gimnazjum dla dorosłych.
Rekrutacja na semestr wiosenny trwa.
Zapraszamy do naszego sekretariatu – Krakowskie Przedmieście 55- gdzie nasz doradca zawodowy pomoże Ci wybrać kierunek nauki najbardziej dopasowany do Twoich możliwości i oczekiwań. Telefon kontaktowy 81 307 01 00
Nie zwlekaj, zapisz się i poszerz swoje kwalifikacje z Blue Education.

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Rozwiń skrzydła z Blue Education! Poszerz swoje kwalifikacje i zwiększ szanse na zatrudnienie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.