Skradzione rowery! Nagroda 2000 PLN!

Czwartkowym porankiem powracam do tematu kradzieży rowerów o której pisałem w zeszłym tygodniu (LINK). Wygląda na to, że jest pewien postęp w sprawie. Z informacji jakie uzyskałem wynika, że łęczyńska Straż Miejska zabezpieczyła nagranie z monitoringu miejskiego na którym widać dwa jednoślady. Nie wiadomo jednak czy są to te „właściwe”. Na konkretne informacje przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

Zwiększona została też nagroda pieniężna przewidziana dla osoby której działania lub informacje sprawią, że rowery powrócą do pierwotnych właścicieli. W tym momencie jest to kwota 2 000 PLN! Jeśli ktoś z Was widział te rowery, bądź wie co się z nimi dzieje, proszę o (nawet anonimowy) kontakt mailowy redakcja@lle24.pl lub telefoniczny 663 992 981. Każda informacja jest cenna!

Aby przekazać tą informację do jak największej liczby osób, wystarczy kliknąć przycisk LUBIĘ TO! widoczny pod tym zdaniem.

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Skradzione rowery! Nagroda 2000 PLN!

  1. Kradzieże rowerów w Łęcznej to normalka.Mnie ukradziono już 3. Ostatni, w ubiegłym roku.Był zabezpieczony, stał przypięty do barierki na 3 piętrze. To nie problem dla złodzieja. Późnym popołudniem, zostało rozerwane zabezpieczenie i rower znikł. Oczywiście zgłoszenie poszło na policję. Potem niby było wiadomo kto to nagminnie robi, że niby taki rower przekazano do lombardu, no i słuch po nim zaginął i tak kolejny raz a złodzieje się panoszą. Nie ma mocnych.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.