StartUp Mixer już w najbliższy wtorek!

Już w najbliższy wtorek 26.04.2016 w Auli C Collegium Jana Pawła II KUL w Lublinie odbędzie się StartUp Mixer. Patronat nad wydarzeniem obejmuje wąsaty blog!
Czym jest StartUp Mixer?
StartUp Mixer to cykl spotkań o charakterze kojarzenia biznesu. Celem spotkań z cyklu StartUp Mixer jest budowanie społeczności startup’ów oraz integrowanie środowiska zdolnych, polskich przedsiębiorców. Uczestnicy wydarzenia mają również wyjątkową okazję poznać problemy, z jakimi spotykają się dzisiejsi przedsiębiorcy oraz sposoby rozwiązywania tychże problemów.

Jak i gdzie?

Do kogo adresowane jest spotkanie?
Spotkania adresowane są zarówno do studentów, początkujących przedsiębiorców z AIP, praktyków biznesu jak i wszystkich osób zainteresowanych przedsiębiorczością i prowadzeniem własnego biznesu. Uczestnicy wydarzenia zyskują unikalną możliwość
spotkania się w nieformalnej atmosferze w gronie ekspertów i partnerów, aby zaprezentować swój pomysł na biznes, wymienić się doświadczeniami i pomysłami. To wyjątkowa okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych i znajomości, przy dobrej zabawie i w sprzyjającej, luźnej atmosferze. Jednym słowem, udział w StartUp Mixerze może wziąć każdy, kto jest zainteresowany budowaniem i rozszerzeniem swojej własnej sieci kontaktów biznesowych!

Wydarzenie składa się z 2 części:
Część oficjalna: prowadzona jest w formie prelekcji ekspertów, podczas których opowiadają oni o swoich doświadczeniach i przemyśleniach na temat przedsiębiorczości. Następnie prezentują się 3 firmy działające w AIP – eksperci oceniają dane pomysły, udzielają porad i wskazówek. Cała część ma formę panelu dyskusyjnego.

Część nieoficjalna: ta część wydarzenia skupia się na sesji networkingowej, podczas której uczestnicy mają możliwość zapoznania się z innymi uczestnikami wydarzenia, otrzymania wskazówek dotyczących prowadzenia danego biznesu, czy wymiany kontaktów w celu nawiązania współpracy w najbliższej przyszłości W programie także:
– ogromna dawka wiedzy prosto od praktyków biznesu
– nagrody dla najaktywniejszych uczestników
– nowe, inspirujące znajomości
– możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych
– catering

Program:
18:00 – Rozpoczęcie Startup Mixera
18:05 – Przywitanie Gości i Partnerów wydarzenia
18:10 – Prelekcja – Ekspert Paweł Potakowski
18:25 – Prelekcja – Ekspert Łukasz Siemieniuk
18:40 – Prelekcja – Ekspert Tomasz Małecki
18:55 – Prelekcja – Gość Specjalny!
19:15 – Prezentacja startupów działających w AIP Lublin
19:55 – Podsumowanie wystąpień, rozdanie nagród, wybór najlepszego pomysłu biznesowego
20:00 – Część networkingowa

Prelegentami podczas wydarzenia będą:

Łukasz Siemieniuk – Partner Zarządzający AIP; region Białystok, Lublin, Ełk + Manager Business Link Lublin Przez 8 lat Dyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Białymstoku. Od dwóch lat Partner Zarządzający w Inkubatory AIP, odpowiedzialny za region AIP Białystok i AIP Lublin. Pracownik naukowy Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. Absolwent Uniwersytetu w Białymstoku oraz Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Szkoleniowiec z zakresu przedsiębiorczości akademickiej, systemów finansowo-księgowych, autor wielu publikacji dotyczących zarządzania kapitałem intelektualnym, przedsiębiorczości akademickiej oraz informatycznych systemów zarządzania.
Dotychczas na rynek podlaski wprowadził około 200 firm, które rozpoczynały przygodę z biznesem jako StartUpy. Współpracował z ponad 500 StartUpami. Wprowadzał również na rynek podlaski Ponadregionalną Sieć Aniołów Biznesu – pełniąc funkcję kierownika regionu, zajmując się koordynowaniem działań związanych z pozyskiwaniem pomysłodawców oraz prywatnych inwestorów. W ramach funduszu inwestycyjnego AIP Seed Capital zajmuje się pozyskiwaniem oraz oceną innowacyjnych projektów poszukujących wsparcia finansowego. W swojej dotychczasowej pracy pełnił również następujące funkcje: członek grupy eksperckiej w obszarze e – Biznesu w ramach projektu „e – Podlasie – kierunki rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Województwa Podlaskiego”, członek Rady Przedsiębiorczości przy Prezydencie Miasta Białegostoku.

Paweł Potakowski – Prezes Spółki KUL Creative, Pełnomocnik Rektora KUL ds. komercjalizacji wiedzy, Broker wiedzy i innowacji, uczestnik prestiżowego programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego – TOP 500 Innovators, w ramach, którego odbył 9 tygodniowy program stażowo szkoleniowy prowadzony przez najlepszy publiczny uniwersytet na świecie czyli Uniwersytet Kalifornijski Berkeley. Od ponad 9 lat pracuje jako prawnik i marketingowiec, człowiek wielu pasji, doświadczony organizator eventów (ponad 30 w tym kongresy liczące ponad 2000 uczestników takie jak Polcon 2007 (Warszawa) i 2009 (Łódź).

Tomasz Małecki – Prezes Zarządu Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego Mgr inż. Informatyki, od marca 2013 r. z powodzeniem pełni funkcję Prezesa Zarządu Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego SA. Interesuje się marketingiem, innowacjami, designem i wykorzystaniem nowych mediów. Jego pasją jest analizowanie procesów wdrażania pomysłów, czyli pracy interdyscyplinarnej nad patentami i pomysłami. Pracując z grupą ludzi wykorzystują do tego metodę Design Thinking, Lean Startup lub Customer Development.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na portalu:
http://czasnabizneslublin.evenea.pl/
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij ten wpis!