Koncert PIHa już za tydzień! (Wideo zapowiedź)

Jak już kiedyś pisałem, dla miłośników rapu w naszym mieście nadeszły naprawdę tłuste lata. Wysiłkiem łęczyńskiego kolektywu ToJestTo, 11 stycznia (sobota) w klubie Retro na łęczyńskim deptaku zagra PIH. Człowiek, którego przedstawiać nie trzeba. Wybrany artystą roku 2013 w plebiscycie magazynu Aktivist. Profesor od zabójczych szesnastek i punchy. Poniżej możecie obejrzeć wideo zapowiedź koncertu w Łęcznej.


Przed koncertem o godzinie 19tej w „Wareckiej” odbędzie się spotkanie z fanami i podpisywanie płyt. Wstęp na spotkanie jest darmowy, zatem nie trzeba mieć biletu aby przyjść, pogadać, podpisać płytę, zrobić sobie fotkę etc.
Jeśli jeszcze nie zdążyliście zakupić biletu, możecie to zrobić w Retro Rocket oraz w sklepie Ekiep w Wamexie.

A teraz przedsmak tego co Was czeka za tydzień 😉

Gorąco zapraszam do przyjścia na koncert. Naprawdę rzadko mamy okazję gościć w naszym mieście artystów takiego formatu, mających rzeczywiście coś ważnego do przekazania.

PS. Podczas koncertu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla 13letniej Weroniki z Dratowa, która choruje choruje na dziecięce porażenie mózgowe 4-konczynowe. Zabierzcie ze sobą jakiś dodatkowy „grosz” 😉

Udostępnij ten wpis!