Ścieżki do szpitala nie będzie? 11 radnych głosowało przeciwko (Nazwiska)

Niestety, wniosek radnego opozycji Mariusza Fijałkowskiego o utwardzenie i wyrównanie ścieżki do łęczyńskiego szpitala został odrzucony. O stanie tego wydeptu pisałem na początku grudnia tutaj(LINK). W tym wpisie mogliście także zobaczyć na własne oczy w jaki sposób mieszkańcy docierają do szpitala.
Radny z osiedla Bobrowniki, postanowił złożyć wniosek o wyrównanie i utwardzenie ścieżki, na ostatniej sesji rady miasta. Wynik głosowania nie był trudny do przewidzenia. 11 radnych zagłosowało przeciwko temu wnioskowi. Najwidoczniej radni „wąsatej koalicji” nie widzą problemu lub najzwyczajniej nie chorują…

Za wnioskiem o utwardzenie i wyrównanie ścieżki głosowali:
Mariusz Fijałkowski, Zuzanna Lekan, Zbigniew Łagodziński, Sebastian Pawlak, Lech Tor

Wstrzymali się od głosu:
Jacek Pelica, Grzegorz Lendzion, Małgorzata Olech, Sławomir Pogonowski, Katarzyna Warszawska

Przeciwko wnioskowi głosowali:
Krystyna Borkowska
Bogusław Góral
Krzysztof Matczuk (Co pan teraz powie wyborcom?)
Marzena Florek
Roman Misiewicz
Jan Skibiński
Jacek Kubicki
Teresa Wnuk
Piotr Nowak
Krzysztof Mężyński
Janusz Matysek

Zastanawia mnie ilość radnych wstrzymujących się od głosu. Kogo się boicie? Kosiarskiego? (proszę Was…) Nie uwierzę, że nie macie swojego (konkretnego) zdania na ten temat. Szkoda pieniędzy podatników na tak bezmyślnie podnoszone ręce.
To głosowanie to kolejny argument za tym, że radzie miejskiej należy się poważne przewietrzenie.

Na koniec jeszcze raz znane już niektórym czytelnikom zdjęcia.

Tak do szpitala dojechał burmistrz:

A tak docierają mieszkańcy:

Udostępnij ten wpis!

16 przemyślenia na temat „Ścieżki do szpitala nie będzie? 11 radnych głosowało przeciwko (Nazwiska)

 1. HEHEHEHE paralityczna rado opłacanych przez mieszkańców radnych proponuje ruszyć tą ścieżką „na skróty” w deszczowy albo „śniegowy” dzień, spacerkiem, rekreacyjnie, wtedy pogadamy czego chcą zwyczajni ludzie. Prozaiczny problem, proste rozwiązanie a wy nie? Dobra pogadamy jak role się odwrócą. A nie zdecydowanym radnym współczuję braku jaj i jajowodów. Dotąd sądziłem, że to cecha jedynie kobieca, a tu proszę aż czterech zwyczajnie nie wie albo co gorsza ma to w poważaniu.

 2. A czym mogą pochwalić się poszczególne komisje radnych >?
  nie można niczego znaleźć a powinno być dostępne.
  Czym zajmują się poszczególne komisje naprawdę i za co radni biora kase?

 3. Przecież Pan Burmistrz nie będzie robił chodników wszędzie tam gdzie ludzie wydepczą ścieżki. Przecież po to jeżdzą busy pod szpital żeby do niego nie chodzić.

  1. Busów jest za mało.. Co to za przyjemność stać i czekać na ten przeklęty bus robiący łaskę, że w ogóle przyjeżdża?

   A po to ludzie wydeptują ścieżki żeby tak właśnie powstawały chodniki, BO CHODNIKI POWINNY POWSTAWAĆ W MIEJSCACH PO KTÓRYCH CHODZĄ LUDZIE. Nie każdy ma samochód, a jakbyś chociaż nabrał wiedzy na temat dziedziny zarządzania miastem, odnowy miasta to być jednak inaczej mówił, bo władza jest po to aby pomagać mieszkańcom, a ta jej tylko i wyłącznie szkodzi.

 4. Dzięki za listę owych ch%mów bo oni jak to kiedyś powiedziano honoru nie mają proponuję zrobić listę ch%mów łęczyńskich i nagradzać ich dzikim odbytem chamstwa

 5. Fantastycznie, po prostu nasi radni myślą o dobru mieszkańców.

  Brak słów.

  P.S. Czy możemy liczyć na nagrania video z całych sesji RM ?

 6. Idioci ! Nie ma co.. trzeba zacząć nazywać rzeczy po imieniu.. Dobrze że już mogę głosować to może uda się coś, cokolwiek zmienić.

 7. Aniu
  Prawda!!
  Jest taka: każdy, kto prze do władzy – pragnie dostępu do koryta. Barwy polityczne NIE MAJĄ ŻADNEGO ZNACZENIA. To jest nie tylko polska przypadłość.
  Tak było za króla, za „komuny”, tak jest też i za (pseudo)demokracji.
  Zadaniem społeczeństwa jest patrzenie na ręce./brawo Bartol/ Niektóre narody złodziejom ręce ucinały – tam można wyjść z domu i zostawić otwarte drzwi.
  A u nas się mówi: grabie zawsze grabią do siebie.Ludzie chorzy na władzę, byle do koryta.Kogo Ci ludzie sie boją?? Kosiarskiego -hi,hi,,Dziadostwo i wodorosty w tej gminie ,szambo tak zakisłe ze gorzej juz nie bedzie!! Kiedy społeczeństwo otworzy swoje oczy i przestanie wybierać tych samych darmozjadów którzy nie działają na rzecz ludzi i regiony tylko chcą władzy.
  Wstyd – jest pojęciem w polityce nieznanym, egzotycznym.
  Zamiast wstydu przejawia się tzw. troskę o dobro ogółu, pochylenie się nad problemami, odpowiedzialność, chęć zerwania ze starymi niedobrymi praktykami i podobne pierdy.
  Jest takie ładne obcobrzmiące sformułowanie: pro publico bono
  Ono usprawiedliwia każde qurestwo..

 8. to się w pale nie mieści. My ich wybraliśmy a oni nas robią w bambuko, że hoho. Na hotel dla jakiś podrzędnych artystów za 300 tyś. zł mają, ale na coś dla mieszkańców to już nie… Szkoda słów

  1. W tej cenie to nie hotel dla artystów (bo oni są jak ufo ktoś coś mówi ale nikt tego nie widzi co się niby dzieje ale w ramach wzajemnej adoracji) być może to będzie agencja towarzyska wzajemnej adoracji odyńca 🙂

  2. Tym bardziej tępym to się nie dziwię ale wykształciuchy elita szkół łęczyńskich żenada

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.