„Bezinteresowna” pomoc radnego Kuczyńskiego [Zdjęcie]

Od dłuższego czasu docierały do mnie informacje, że sympatycy/czytelnicy wąsatego bloga nagabywani są przez ludzi z otoczenia łęczyńskiej władzy, do powiedzmy zmniejszenia swojej aktywności.
Tym razem zostały jednak przekroczone wszelkie normy i granice. Wiadomość o poniższej treści, otrzymała czytelniczka, która „odważyła” się „zalajkować” jedno ze zdjęć publikowanych na fanpejdżu wąsatego bloga. Przy okazji dowiedziałem się, że treści tu publikowane, są bardzo dokładnie weryfikowane nie tylko przez służby mundurowe ale także przez pracowników urzędu ;).

(Kliknij na poniższy obrazek, aby go powiększyć)

Jak sądzicie, czy ten człowiek zna znaczenie słowa „bezinteresowność”? A może akcje charytatywne miały jedynie pomóc w zdobyciu mandatu radnego? Jeśli tak, to słaby i tani chwyt. Ciągoty do ograniczania wolności wypowiedzi przypominają natomiast, że jaki pan, taki kram(LINK).

O opinię na temat przedstawionego zachowania osoby publicznej, poprosiłem także organizatorów akcji „Szlachetna Paczka”. Jestem ciekaw, czy wyobrażają sobie dalszą współpracę z takim „ambasadorem” przedsięwzięcia. Warto w tym miejscu dodać, że Kuczyński odpowiada za promocję gminy Łęczna. Piękna promocja, nieprawdaż?

Jeśli doświadczyliście podobnych reakcji ze strony radnego lub innych osób z urzędniczego kręgu, piszcie śmiało na wąsatą skrzynkę. Takie zachowania trzeba bezwzględnie nagłaśniać i piętnować. Jeśli otoczenie łęczyńskiej władzy w swojej bezczelności posuwa się do tak haniebnych czynów, to trzeba wyraźnie powiedzieć DOŚĆ!

Udostępnij ten wpis!

9 przemyślenia na temat „„Bezinteresowna” pomoc radnego Kuczyńskiego [Zdjęcie]

 1. Kolejna siurpryza,a nie mówiłem,że planetarny Trygon miesza? hi hi hi hi

 2. A Pani „CZYTY” kłamliwe wpisy na mój temat itd i itd.
  Tak proszę Pani – „Czyty” – tak pisze z błędami ten radny – patrz powyżej tekst jego odpowiedzi.
  I znowu dałeś gościu kiszkę. 🙁 🙂

 3. I ten Kuczyński pisał o innych, że chcą coś cenzurować. Dzięki Bartolowi dopiero ludzie mogą się przekonać kim jest ten osobnik. Człowieku miej honor i znikaj z łęczyńskiego życia publicznego i przeproś wyborców. Pewnie nie jeden pluje sobie teraz w brodę, że na ciebie zagłosował.

 4. dobrze że jest taki ktoś jak Pan Grzegorz. Gdyby nie on to by tu nic nie było ;))

  1. nawet bloga nie byłoby gdyby nie On, więc podziękowania trzeba wysłać i kwiaty

   1. i fanpejdża też by nie było. Wszyscy razem: DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.