Czy autobusy wrócą na trasę Łęczna – Lublin? Włodarski odpowiada!

Od wielu dni mieszkańcy pracujący w Lublinie czekają na wznowienie transportu pomiędzy Łęczną, a stolicą województwa. W związku z biernością władz lokalnych, pytanie o przywrócenie transportu na w/w trasie, zadał radny dr Mariusz Fijałkowski.

Tekst pytań, możecie znaleźć tutaj (LINK). Po 10 dniach, (TAK po DZIESIĘCIU dniach) – skaczący Leszek raczył odpowiedzieć na pytania, które od wielu dni nurtują mieszkańców Łęcznej.

Pewnie jesteście ciekawi jaka to odpowiedź. Pozwolę sobie zatem na wklejenie urzędowego pisma, bo gdybym to napisał, to pewnie nie uwierzylibyście.

Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości dotyczące poziomu reprezentowanego przez nauczyciela informatyki i specjalistę od skoków do wody? 10 dni na dwie linijki tekstu…

Na moje oko, nie da się bardziej dobitnie powiedzieć „Mam was w DUPIE!„.

Wesołych świąt!

Udostępnij ten wpis!

14 przemyślenia na temat „Czy autobusy wrócą na trasę Łęczna – Lublin? Włodarski odpowiada!

 1. Do Lato. Jestem dobrze poinformowany z pewnych źródeł.Właściciel firmy Łęcz Trans nie zamierza zamykać firmy, a więc Twoje marzenie się nie spełni, ale nie zamierza dokładać 3.000 zł dziennie do wykonywania linii komunikacyjnej.

 2. Podobno Pan właściciel firmy Łęcz Trans rezygnuje z działalności czy to prawda??:(

 3. Teraz w obecnej sytuacji powinno zacząć kursować MPK troszke nasi przewoźnicy poczuli by konkurencje i zmienili by podejście do ludzi już i tak dość się nachapali czas zmienić branżę Panowie;)papap

 4. Swieta Wielkanocne minęły pełna wiary w ludzi i ich obiecanki wybieram się na dworzec w Łęcznej 13 kwiecien minął pojadę wreście autobusem do pracy do Lublina a tu nowe ogŁoszenie kursy zawieszone do odwołanie.No cóz panie Włodarski nie masz pan wstydu ani ….

 5. Aktywny pozytywnie burmistrz schował się w myślą dziurę.Jak i przez kogo,jeśli w ogóle jest przestraszony.Panie burmistrzu,myślę,że dopiero teraz, w czasie obozów koncentracyjnych, ujawniła się Pana „klasa” a szkoda, bo wielu Pan zawiódł. Łatwo mieć klasę kiedy brak kłopotów.

 6. Poprostu żałosne, dziecko z przedszkola odpowiedziało by szybciej, dokładniej i na temat.

 7. Ile ta Łęczna potrzebuje jeszcze upokorzenia, żeby jej mieszkańcy otworzyli oczy?

 8. Totalna spychologia. Sam nic nie potrafi i zrzuca na innych. Trochę inwencji burmistrzu wykraczajacej poza skoki do basenu, pieczenie świniaka itp…

 9. Proponuję zadać pytanie naszym lokalnym przewoźnikom, żeby zweryfikować te rewelacje. Pewnie okaże się, że nie było żadnych rozmów…

  1. A jeśli zadzwonił i zapytał „co słychać?” albo „kiedy zapłacicie podatek od środków transportu?” to też może napisać, że prowadził rozmowy 🙂

 10. Mieszkańcy opamiętajcie się. Oni za takją prace biorą pieniądze. Tak pracuje urząd miejski. Teraz widzicie gdzie nas mają.

 11. To”super”burmistrz jest.Po jednym panie lepszy nastanie.To sobie wybraliście….

 12. To kpina z mieszkańców. Każdy kto oddał na niego głos, powinien w święta zjeść słoik zepsutego majonezu.

 13. Zwrócić należy uwagę na poprawność budowy zdań, znaki interpunkcyjne i samą treść. Myślę że w 21 wieku nawet na poziomie gminnym powinna być na wyższym poziomie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.