[Aktualizacja] Czy urząd ułoży te puzzle?

To co widzicie, to nie wiejska droga gdzieś na odludziu. To łęczyński „chodnik” na osiedlu Słonecznym, wiodący od ronda przy markecie Lidl w kierunku szpitala. Piękna „wizytówka” miasta.
Temat tego „chodnika” był niejednokrotnie podejmowany na łamach bloga(LINK).
Czy tym razem łęczyński urząd stanie na wysokości zadania?

O sprawie poinformowała czytelniczka wąsatego bloga. „Nie wiem co się działo w weekend ale od wczoraj fragment chodnika między Auto Mikiem, a Lidlem wygląda jak na poniższej fotografii.”:

Kiedy spadł śnieg ani razu nie przejechał tamtędy żaden sprzęt odśnieżający – po prostu zawracał koło Lidla, odśnieżał tylko tam gdzie jest kostka – reszta chodnika zostawała zaśnieżona i tyle ile sobie wydeptali ludzie, tyle mieli… – dodaje czytelniczka

Mam nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych godzin przekonamy się czy łęczyński orzeł biznesu jest burmistrzem Łęcznej, czy może burmistrzem Placu Kościuszki 😉

PS. Jestem przekonany, że urzędnicy poradzą sobie z tak niewymagającym rodzajem puzzli. Można wręcz powiedzieć, że to specjaliści w tej dziedzinie. W 2012 roku podatnicy zapłacili prawie 10 000 PLN właśnie za puzzle wykonane przy okazji jednego z urzędowych „konkursów” (LINK).

– – – Aktualizacja – – –

Z informacji, którą otrzymałem od kilku czytelników wynika, że chodnik został naprawiony. Czy można nazwać to naprawą? Oceńcie sami:

Praca wykonana w standardzie łęczyńskim 🙂

Być może trudniej będzie wybić sobie zęby na wystających kawałkach płyt chodnikowych ale czy rzeczywiście powinniśmy zgadzać się na taką jakość pracy wykonywanych przecież za nasze pieniądze?
Słynna już w całym kraju dokumentacja rewitalizacji Parku Podzamcze, kosztowała nad ponad 150 000 PLN(LINK). Niezrozumiałe jest, dlaczego nie możemy liczyć na choćby 1/10 tej kwoty na naprawę chodnika?

Udostępnij ten wpis!

6 przemyślenia na temat „[Aktualizacja] Czy urząd ułoży te puzzle?

  1. Jak zwykle Bartol wykonał prace za urzędnika, który bierze pieniądze za to, żeby takie uchybienia wyłapywać i reagować. Ale jak szef nie wymaga to co się jeden z drugim będzie narzucał.

  2. Dobrze, że Bartol napisał o położeniu tego chodnika, bo pewnie urzędnik mieszkający na co dzień w Lublinie miałby problem z jego namiarem.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.