Dewastują pomniki przy wycince drzew na cmentarzu! [Zdjęcia]

Oprócz urzędników łęczyńskiego ratusza, sporą grupą odbiorców bloga (patrząc na statystyki wejść) jest łęczyńska komenda policji. Zatem dzisiaj temat, którym powinni się zainteresować panowie w niebieskich mundurach.
Jak informują czytelnicy wąsatego bloga w starej części łęczynskiego cmentarza prowadzona jest obecnie wycinka drzew. Spadające konary uszkadzają nierzadko zabytkowe pomniki.

„Po dzisiejszej wizycie na starym łęczyńskim cmentarzu doznaliśmy szoku. Firma, która wycinała drzewa zniszczyła stare zabytkowe pomniki. Ich piekno i walory historyczne, a także szacunek dla pochowanych tam ludzi nie pozwala na takie akty wandalizmu. W całej Polsce odnawia się stare grobowce w Łęcznej się je niszczy.”

Poniżej kilka fotek wykonanych wczoraj:

Panowie policjanci, warto w przerwie pomiędzy łapaniem przechodnów przy Tesco przyglądać się również tej sprawie.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

2 komentarze do artykułu "Dewastują pomniki przy wycince drzew na cmentarzu! [Zdjęcia]"

  1. Roberto Swąd pisze:

    Trzeba się przejść do księdza władającego tym dobytkiem żeby uzyskać dane firmy realizującej zlecenie na terenie cmentarza, następnie należy udać się do tej firmy w celu uzyskania numeru polisy OC, oraz informacji dotyczących towarzystwa ubezpieczeniowego. Należy sfotografować zaistniałe szkody oraz wystąpić z roszczeniem (zgłosić szkodę) do podmiotu będącego TU firmy realizującej zlecenie.

    Co do policji to należy się do niej zgłosić aby ich funkcjonariusz sporządził notatkę ze zdarzenia, która będzie przydatna po zgłoszeniu roszczenia. Tyle mogą Ci „geniusze”.

  2. masarz pisze:

    a jak tam uzgodnienie z konserwatorem ? o okres lęgowy nie pytam

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes