Dni Łęcznej przehandlowane za kampanię wyborczą PSLu!

Kilka tygodni temu rozpoczął się w naszym kraju okres kiedy wsie, miasta i miasteczka hucznie obchodzą swoje dni. Imprez z okazji Dni Łęcznej w tym roku nie było i nie będzie. Tytułowy mem, który powstał kilka lat temu, przy okazji przenosin gry Zielono-czarnych do Lublina, dzisiaj już raczej nikogo nie śmieszy. Mieszkańcy piszą wprost, że „władze w Łęcznej przehandlowały imprezę na rzecz kampanii wyborczej PSL w nadchodzących wyborach do parlamentu”. Trudno odmówić im racji.

Już w marcu ratusz postanowił przygotować mieszkańców na brak imprez z okazji Dni Łęcznej w 2019 roku. Pojawiły się więc artykuły w lokalnej prasie z których wynikało, że w sumie tych imprez jest tyle dookoła, że ta w Łęcznej jest zbędna. Zastanawiacie się pewnie dlaczego tak ważne okazało się dla Leszka Włodarskiego dofinansowanie wrześniowych dożynek? Otóż najprawdopodobniej już w październiku zostaną przeprowadzone wybory parlamentarne. W związku z tym w połowie września będziemy w ogniu kampanii wyborczej. Wyniki majowych wyborów do europarlamentu dobitnie pokazały, że wsparcie przyda się partii spod znaku koniczyny lub jak kto woli arbuza, który na zewnątrz jest zielony, a w środku… no właśnie 🙂

Ktoś być może napisze: „nie, no przecież Włodarski trzyma się z dala od polityki, a tym bardziej zgniłych koniczyn”. Zerknijcie moi mili na poniższe zdjęcia. Powstały zaledwie cztery tygodnie temu. Jak myślicie kogo tak słuchają obecny i nieco już znudzony były burmistrz?


No nie będzie niespodzianki 🙂

Paradowanie w strażackim mundurze i wypinanie piersi po „zasłużone” ordery widocznie nie wystarcza 🙂

Kończąc już, wkleję mój ulubiony cytat dotyczący samorządu lokalnego.
„Z mojego punktu widzenia uważam, że dopóki nie wkradnie się tu polityka, nasza gmina i mieszkańcy mogą bardzo dużo zyskać.” – Tak moi drodzy, to słowa Leszka Włodarskiego. W moim prywatnym rankingu murowanego kandydata do nagrody „hipokryta roku 2019”.

To jak, czy poczuliście już jak dużo zyskaliście?

Tymczasem już za tydzień w Milejowie (tak, na wsi pod Łęczną) wystąpi Pokahontaz.
Można? Można!

Udostępnij ten wpis!

11 przemyślenia na temat „Dni Łęcznej przehandlowane za kampanię wyborczą PSLu!

 1. Wybrane najważniejsze Małomiasteczkowy:-)

  Że z mojego miasta moje sny
  Budują twoje ulice
  Że ciebie nie zachwyca tu nic
  Ale smuci mnie, że nadal nie krzyczę

  Dlaczego wszystko sztuczne aż tak
  Że napromieniowane mi świeci
  Trzeba stąd wyjechać, bo strach
  Że wszystko przejdzie na moje dzieci

  Tyle w temacie,realia 😀

 2. Po co nam burmistrz skoro w sąsiednich miastach są burmistrzowie po co nam radni sąsiednie gminy mają chłopak roztroj ekran rządzi w strazack mundurku bez wizji bez przyszłości aby koryto pełne było. I tak nikt go nie rozliczy a honoru nie ma i będzie tak ciągnął jak jego poprzednik aż nic nie zostanie oprócz beneficjentow mopsu.

 3. Brawo wyborcy pana Włodarskiego takiego gospodarza jeszcze Łęczna nie miała gminy wokół Łęcznej przeżywają rozkwit tymczasem tu na święta czy niedzielę nie ma komu trawy wykosić, dziadostwo wstyd nie mówiąc o organizacji czegokolwiek w myśl przysłowia, bo dobrym panie jeszcze lepszy nastanie, przypomnę tylko Wólka Rokicka basen itp itd …można ale trzeba po prostu chcieć, a nie obiecywać przed wyborami gruszki na wierzbie!

 4. Zamiast zorganizować porządne dni miasta gdzie zaprosi się kogoś na poziomie wyższym niż impreza w remizie to albo robi się to wszystko na odwal się albo nie organizuje wcale. Brawo Łęczna…

  1. Do jaśnie nam panujacy dba o mieszkańców skoro wszędzie jest to i nas być nie musi niczego Kosiarski dowiódł ze Łęczna to stan umysłu a jego nastepca to realizuje wstyd i wiocha

 5. Ale młodzieży z PSL-u się naszło, w nich widać całą przyszłość Łęcznej. A tak przypadkiem ten Pan w okularach z bujną czupryną widoczny na drugim zdjęciu u góry w prawym rogu to nie jest członkiem PIS?
  Może ja źle to dostrzegam? 😉

 6. Tu nic nie ma i nie będzie z wyjajkiem biurw wszelkiej maści i władz inteligentnych inaczej za disco polo na dniach miasta powinien być dożywotni zakaz zajmowania stanowisk

 7. Tu nic nie ma i nie będzie z wyjajkiem biurw wszelkiej maści i władz inteligentnych inaczej

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.