Drogi wstydu Leszka Włodarskiego. Mieszkańcy ustawili banery! [Zdjęcia]

Od wielu lat Leszek Włodarski obiecuje remonty dróg mieszkańcom podłęczyńskich miejscowości. Niestety jak w wielu innych przypadkach na obietnicach się kończy.
W przy drogach w sołectwach Stara Wieś-Kolonia oraz Ciechanki Krzesimowskie, zdesperowani mieszkańcy ustawili banery.

O stanie w/w dróg pisałem ostatnio w grudniu 2021 (LINK). Wtedy Artur Stec – sołtys Starej Wsi-Kolonii nagrał film, w którym pokazał w jak fatalnym stanie jest droga, którą m.in. dzieciaki z tej miejscowości docierają do szkoły.
Minęło kilka miesięcy. Włodarski zdążył w tym czasie wydać spore publiczne pieniądze na propagandę w postaci biuletynu urzędu, w którym urzędnik od lat tworzy alternatywną rzeczywistość. Na poprawę stanu gminnych dróg, pieniędzy jak widać nie ma.

Mieszkańcy nie pozostają bierni i nie chcą jedynie przyglądać się nieróbstwu łęczyńskiego burmistrza. Przy drogach w dwóch sołectwach, stanęły takie oto banery:

Leszek Włodarski przyzwyczaił mieszkańców Łęcznej, że ma pieniądze na wszystko. 2 miliony złotych na kładkę donikąd, 70 000 złotych na zakątek relaksu czy wybieg dla psów, 20 000 złotych za 14 donic na kwiaty, 16 000 złotych na figurki dzika, czy kilkadziesiąt tysięcy złotych na aparaty fotograficzne.
Kto by się tam przejmował drogami…

Włodarski, jak Ci nie wstyd?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

6 komentarzy do artykułu "Drogi wstydu Leszka Włodarskiego. Mieszkańcy ustawili banery! [Zdjęcia]"

 1. Arkadiusz Kosiarski pisze:

  Takie trochę OT. Proponuję aby komentujący nie wstydzili się tego jak się nazywają i podpisywali się własnym imieniem i nazwiskiem.

 2. Artur Stec pisze:

  Panie Burmistrzu BEZ DRÓG NIE MA ROZWOJU, koniec tego chaosu Podejrzewam że co niektórzy mieszkańcy też takiego zachowania mają dość.
  Brak dialogu z mieszkańcami radnymi i mieszkańcami Starej Wsi Kolonia(interesant przyszedł do Pana w sprawie sprawy organizacyjnej sekretarka zapytała skąd Pan jest odp. Stara Wieś Kolonia a Pan powiedział w prost dziś nie mam czasu i Pana nie ma żałosne:)Jest to brak szanowania mieszkańców.Dosyć milczenia dosyć oszukiwania dosyć ignorowania.Zapominał Pan o jednym to my Pana utrzymujemy i to my od Pana oczekujemy wsparcia zrozumienia i współpracy jako URZĄD-MIESZKANIEC a tak nie jest.Mam do Pana duży ŻAL bo był Pan moim kandydatem na Burmistrza w 2018 roku.

 3. Aldona pisze:

  I co burmistrzu powiesz?
  Nieróbstwo w dziale inwestycji niesamowite.
  Szanowni Radni z takim burmistrzem chcecie dalej pracować?
  Ośmiesza miasto.

 4. taczka pisze:

  Na taczkę go i wywieźć tam skąd przyszedł!

  • Tekla pisze:

   No niezbyt, bo przyszedł z „dwójki”, a tam funkcja nowego dyrektora podobno już obsadzona , chyba że na stróża albo nie na basenowego klauna lepiej(ma w tym doświadczenie przynajmniej).

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes