Ile zarobił „dobry gospodarz”?

foto: tubalecznej.pl

Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, kilkadziesiąt godzin po publikacji wpisu o oświadczeniach majątkowych w starostwie(LINK), pojawiły się one również w BIPie urzędu miejskiego. Oczywiście nie wszystkie. Dzisiaj będziemy przeglądać zawartość portfela burmistrza Łęcznej.
Co znajdziemy w oświadczeniu(LINK)? Oszczędności na koncie w kwocie ok. 100 000 PLN. Do tego gospodarstwo rolne o wartości ok. 550 000 PLN. Urząd też pozwolił zarobić. Praca w ratuszu dała włodarzowi dokładnie 150 009,48 PLN.
To nie wszystko. Trzeba bowiem do tego doliczyć 42 748 PLN za zasiadanie w radzie nadzorczej Łęczyńskiej Energetyki. W sumie w 2013 roku „dobry gospodarz” zarobił ponad 190 000 PLN.

Pewnie Was zadziwię ale prawdziwy urzędowy krezus dopiero przed nami 😉

Udostępnij ten wpis!

13 przemyślenia na temat „Ile zarobił „dobry gospodarz”?

 1. można sobie odłożyć co nie co z urzędowej pensji. Pomyśleć tylko że zwykły szary człowiek nie jest w stanie zarobić nawet 10% tego co Ci wspaniali urzędnicy, a gdzie tu mowa o zgromadzeniu 100tys. Ludzie zaciągają takie kredyty na 20 lat a tu Łęczyńska świta dorabia się na ludzkim garbie.

 2. Tak działa ta czarodziejska różdżka? Przecież te informacje od lat umieszczane są w BIP Urzędu Miejskiego. Nie chcę tu nikogo bronić, ale takie przypisywanie sobie mocy sprawczej mnie denerwuje.
  Może najpierw trzeba dobrze poszukać informacji i dopiero pisać na określony temat.

  1. Proszę uważniej czytać artykuły – oświadczeń nie było cztery dni temu kiedy pisałem o oświadczeniu Starosty.
   Nie mam problemów z wyszukiwaniem informacji w BIP.

   1. Nie chodzi mi tu o żadną polemikę ale ja od lat śledzę te dane i robię swoje porównawcze obliczenia. Takie dane podawane są, dwa dni temu też były. Po przeczytaniu info z przed dwóch dni, sprawdzałam je, bo myślałam że coś się zmieniło z ich zamieszczaniem.

     1. Jednak mamy inne sposoby szukania tych samych informacji. Nie jestem informatykiem więc mój sposób tłumaczenia może wyda się śmieszny. Ja po prostu wchodzę na stronę główną Urzędu. Po lewej są linki i na samym dole BIP. Otwieram go i mam to co szukam. Po rozszerzeniu Oświadczenia o stanie majątkowym znajdziesz wszystko.
      Co prawda oświadczeń radnych oprócz przewodniczącej za rok 2013 nie ma.

 3. tyle kasy z energetyki a ciepła woda droga że nie wiem. A w urzędzie ile kasy zarobił za siedzenhe na tyłku i wymyślanie co by tu napisać na radnych opozycji w najnowszym pojezierzu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.