Jak Łęczna przygotowuje się do świąt? (Urząd Miejski)

Dużymi krokami zbliża się Boże Narodzenie. Miasta, miasteczka, a nawet wioski (siedziby gmin) zaczęły właśnie przygotowania do świąt. Kolorowymi światełkami udekorowane zostaną główne trakty przecinające miejscowości. Czy ktoś z Was zastanawiał się jak miasto Łęczna przywita miejscowych i turystów przejeżdżających aleją JP II w okresie świątecznym? Specjaliści ds. promocji naszego miasta z pewnością zadbali o to, żeby i w naszym mieście czuć było atmosferę świąt. Widać to doskonale już teraz:


Latarnia w Łęcznej

Dokładnie tak samo te latarnie wyglądają przez cały rok. Tak, tak, wiem, „nie da się” „nie ma pieniędzy” (poszły pewnie na puzzle). To jest tylko jedna z latarni w okolicach skrzyżowania ze światłami. Wśród pozostałych zdarzają się „okazy” w znacznie gorszym stanie. Na farbę pewnie też nie ma. Mamy za to dwóch burmistrzów w mieście. Jak kryzys, to kryzys na całego… 😉

Tymczasem w niedalekim Lubartowie… udało się! I udaje się co roku! Ta prosta instalacja pozwala zawiesić kwiaty w ciepłych miesiącach, jak i dekoracje świąteczne zimą. Ciekawe jak oni to robią ??


Latarnie w Lubartowie

PS. Za kilka dni spadnie pewnie pierwszy większy śnieg. W Łęcznej wraz ze śniegiem mogą spaść na głowę przeżarte rdzą latarnie.

Wszystkim urzędasom życzę dobrego samopoczucia!

Udostępnij ten wpis!