Jak to było naprawdę? [Audio]

W związku z próbami manipulowania faktami, dotyczącymi przebiegu wczorajszej sesji rady miasta, pozwoliłem sobie na zamieszczenie pliku audio. Możecie w nim posłuchać jak podczas obrad zachowuje się przewodnicząca Borkowska, jaka była reakcja urzędników na prośbę opozycyjnych radnych o wcześniejsze przekazanie projektów pozostałym radnym oraz jakie „przypadki” utrudniały radnym opozycji złożenie projektów uchwał odciążających portfele mieszkańców naszego miasta.

Po tym co usłyszałem na tym nagraniu, życzyłbym sobie aby zachowaniem przewodniczącej zajęła się komisja etyki, a ona sama zrezygnowała z piastowanej przez siebie funkcji w radzie miasta. Chciałbym pani przypomnieć, że pracuje Pani na rzecz obywateli miasta, którzy panią wybrali, obdarzając zaufaniem. Niestety zachowanie zaprezentowane na nagraniu pozwala mi sądzić, że to niekoniecznie Łęcznianie korzystają na pani obecności w radzie.

Aby pobrać nagranie kliknij na poniższy obrazek [wielkość pliku 20MB]

Warto też uszczegółowić, że podczas głosowania opłat za wodę wstrzymało się sześciu radnych (Mariusz Fijałkowski, Sebastian Pawlak, Zbigniew Łagodziński, Grzegorz Lendzion, Zuzanna Lekan, Grzegorz Pelica).

Udostępnij ten wpis!