Komu stołek przed wyborami? Jest konkurs!

Wybory za pasem ale to nie przeszkadza. Urząd Miejski w Łęcznej ogłosił właśnie konkurs na stanowisko urzędnicze ds. inwestycji. Konkurs czy ustawka?

Oferta pracy skierowana jest do kandydatów posiadających wyższe wykształcenie. Od kandydatów wymaga się przede wszystkim minimum pięcioletniego doświadczenia w pracy na stanowisku urzędniczym w administracji publicznej. Niezbędna jest również znajomość procesu inwestycyjnego oraz regulujących go przepisów prawa. Ponadto, kandydaci powinni posiadać umiejętność obsługi programów komputerowych do kosztorysowania robót budowlanych oraz uprawnienia budowlane.

Szczegóły: (LINK)

Wymagane dokumenty aplikacyjne, takie jak kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy oraz posiadanie uprawnień budowlanych, należy złożyć w terminie do 26 lutego 2024 roku. Oferty można składać osobiście w kancelarii Urzędu Miejskiego lub przesłać drogą elektroniczną poprzez ePUAP.

Kandydaci powinni wykazywać się kreatywnością, dyspozycyjnością oraz umiejętnością pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole.
Zastanawia mnie, czy kreatywność może oznaczać umiejętność założenia firmy i wygrywania konkursów, które wcześniej samemu się ogłasza?

Przypomnę tylko, że pracownicy urzędu miejskiego w Łęcznej przez lata organizowali konkursy, które później wygrywali jako właściciele firm w nich startujących (LINK). W ten sposób zarobili setki tysięcy złotych. Nikt do dzisiaj nie poniósł za to odpowiedzialności. Mało tego, biznesmeni z ratusza stale otrzymują nagrody!

Jak sądzicie czy opisywany konkurs wygra osoba z zewnątrz, czy może jest to tradycyjna ustawka? Jeśli znacie osobę, która wygra ten konkurs, dajcie o tym znać w komentarzu.

Udostępnij ten wpis!

Jedna myśl na “Komu stołek przed wyborami? Jest konkurs!

  1. Niby rekrutacja a stołek jest już dawno obsadzony przez znajoma osobę albo kogoś z rodziny normalka podobnie jest w LW Bogdanka ogłaszają nabór idziesz produkujesz sie a to wszystko pic na wodę. Ktoś powinien się w końcu tym zainteresować i wziac za to

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.