Komu stołek w urzędzie miejskim w Łęcznej?

Chwilę przed długim weekendem, wystartował konkurs na wolne stanowisko urzędnicze do spraw inwestycji. Jest zatem szansa na współpracę z najbardziej szczęśliwymi urzędniko-biznesmenami Lubelszczyzny, którzy wygrywają 19 na 20 konkursów w ratuszu (LINK).
Mieszkańcy nie mają wątpliwości i piszą wprost, „ten konkurs to ustawka”.

Tylko do poniedziałku 22 sierpnia 2022, do godziny 15:00 macie szansę złożyć swoją aplikację w konkursie ogłoszonym przez łęczyński ratusz (LINK). Z racji długiego weekendu kandydaci mieli tylko 6 dni roboczych na złożenie dokumentów. Dodatkowo, ogłoszenie jest widoczne jedynie w urzędowym BIPie, na stronie urzędu pewnie zapomnieli zamieścić (nie muszą 🙂 ).
Zdaniem mieszkańców, którzy poinformowali mnie o konkursie, tu nie ma przypadku i jest już murowany kandydat na ten stołek. Czyżby tradycja? 🙂

Gdybyście jednak chcieli stanąć w szranki, wymagania formalne nie są zbyt wielkie, poza pięcioletnim doświadczeniem w pracy na stanowisku urzędniczym w administracji samorządowej lub posiadaniem uprawnień budowlanych o specjalności sanitarnej.
Czy „przypadkiem” ktoś taki, nie pracuje już w urzędzie miejskim? 🙂

Szczegóły dotyczące wymagań znajdziecie tutaj (LINK)

Mieszkańcy przekazali mi nazwisko szczęśliwego zwycięzcy, jednak nie chcąc psuć zabawy, zapytam Was. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse w wyścigu o w/w stołek? Odpowiedzi wpisujcie śmiało w komentarzach pod wpisem, na facebook’u lub w wiadomości prywatnej 🙂

UPDATE 07.09.2022
Niespodzianki nie było, zgodnie z Waszymi przewidywaniami wygrał, kto miał wygrać.(LINK)

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Komu stołek w urzędzie miejskim w Łęcznej?

  1. zaiste , dmijcie w trąby sodomy , przecież ta cała zażmierdziała Łeczna to wytwór urzędu, smród śmietniczek, chwasty dróg rowerowych, nawet ta pseudo policja której nigdy nie ma w centrum tylko stoją po krzakach wokół miasta, pseudo miasta, to jest żenada, zero szkół, kultury, takze budujcie domy z daleka od tego „harlemu”

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.