Kosiarski najgorszym burmistrzem na Lubelszczyźnie

Tak wielkiej przewagi negatywnych opinii nie otrzymał żaden z samorządowców ocenianych w plebiscycie Kuriera Lubelskiego i serwisu naszemiasto.pl (LINK).
Teodor Kosiarski z wynikiem -56 (107 głosów negatywnych i 51 pozytywnych) znalazł się na 28 (ostatnim) miejscu rankingu Kuriera.
Plebiscyt zakończył się 22 października 2014. Aby wziąć udział w głosowaniu nie trzeba było być zarejestrowanym. Głosy zbierane były zarówno poprzez klikanie w internecie oraz przez wysyłanie sms’ów.
Wygląda więc na to, że urzędowy wydział propagandy przespał całą sprawę. Niestety i ja nie byłem lepszy. O całej akcji dowiedziałem się dopiero dzisiaj od jednego z czytelników. Jestem przekonany, że ten wynik dałoby się jeszcze „poprawić” 😉
Plebiscyt wygrał Krzysztof Żuk (Prezydent Lublina) z wynikiem +1601. Myślę, że dla nikogo, kto widzi zmieniający się Lublin, ten wynik nie jest zaskoczeniem.

Zdaję sobie sprawę, że wirtualne głosowanie nie oddaje w pełni rzeczywistych nastrojów ale i tak miło popatrzeć, że mieszkańcy „doceniają” skompromitowaną władzę, która ich olewa.

[ZOBACZ RANKING z Kuriera Lubelskiego]

Tymczasem ankietę wyborczą przeprowadza także urzędowy blog leczna24, zwany także urzadmiejski24. Stało się więc jasne, dlaczego ostatnimi czasy zarejestrowano tak dużą liczbę fikcyjnych kont(informowałem o tym w jednym z wcześniejszych wpisów). Nie chodziło jedynie o sztuczną dyskusję na forum. Głos w prawyborach mogą bowiem oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy. Nie mam wątpliwości, że wyniki tego głosowania będą tak samo wiarygodne, jak tłumaczenia pewnego społecznika (za publiczne pieniądze) w sprawie zatrudnienia jego żony w MOPSie.

PS. Podaję także wyniki plebiscytu w portalu naszemiasto.pl (LINK) (Tu Kosiarski zdobył 8 głosów)

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Kosiarski najgorszym burmistrzem na Lubelszczyźnie

 1. Ciekawe czy Urząd Miejski i Ł24 podadzą taką informację dla mieszkańców Łęcznej jak wypadł nasz wybraniec?
  Czy też powiedzą. że to manipulacja?
  Panie Burmistrzu czemu Pan tak źle wypadł?
  Przecież to nie Blog Bartola i LLE 24 prowadził ten sondaż.
  A co z Gminą na 5-tkę Kto Wam ją wystawił?
  No Panie rzecznik dawaj pan wyjaśnienia – czyż nie byłby to gorący temat tam na Ł24? 🙁 🙂

  1. Dzięki, czyli link podany wyżej dotyczy głosów oddanych wyłącznie w Kurierze. Całe 8 (słownie: osiem) głosów dopisuję 😉

   1. Powiem szczerze, nie rozumiem jak to jest zrobione, jak zostały połączone te dwa rankingi, w kurierze -56, w portalu nasze miasto +8 to daje -48 głosów a w ogólnym rankingu burmistrz ma +48 głosów.

 2. Ten człowiek przegrywa ze wszystkimi nawet z Burmistrzem Piask.
  Widocznie takie miasteczko jak Piaski było lepiej zarządzane od Łęcznej – wstyd dla Łęcznej i Prawdziwego Gospodarza.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.