Kosiarski nie dotrzymał słowa – będzie kandydował na burmistrza [Audio]

Na grudniowej sesji w 2013 roku „wódz” grzmiał, że ustąpi miejsca w nadchodzących wyborach. Już wtedy pisałem, że nie wierzę w żadne słowo tego człowieka (LINK). Jak się okazało, słusznie.
W wywiadzie dla jedynego łęczyńskiego portalu newsowego Tuba Łęcznej Kosiarski przyznał, że zamierza ponownie ubiegać się o fotel burmistrza. Po czym w krótkiej „litanii” wskazał, że jego pomysłem na kampanię, oprócz niekończącej się historii z rewitalizacją będzie realizacja pomysłów zgłaszanych w ostatniej kadencji przez opozycję. Kolejny raz życie przerosło kabaret 😉

Poniżej zapis bardzo emocjonalnej wypowiedzi dobrego gospodarza (z grudnia 2013) o zwolnieniu fotela:

Na koniec wypowiedzi dla Tuby Łęcznej Kosiarski dodał: „Nie chcę, żeby zajmowali się tym nieodpowiedzialni ludzie, którzy chcą robić ścieżki w polu jak dla zająca”. To nie żart, włodarz zdaje się zapomniał jak ścieżka do szpitala wygląda od siedmiu lat (burmistrzem jest od 12 lat). Mój komentarz do tych słów może być tylko obrazkowy:


i jeszcze fotka „zająca” na ścieżce…

Coś mi się wydaje, że i ten „zając” głosu na pana nie odda 😉

W mojej opinii dobrze się stało, że Kosiarski postanowił kandydować. Będzie mógł na własnej skórze przekonać się jak wygląda poparcie mieszkańców dla rządów przynoszących stagnację, uwstecznienie i podwyżki wszelkich możliwych podatków i opłat lokalnych. Jego osoba będzie też IMHO gwarantem dobrej zabawy w trakcie kampanii. Wierzę, że zdanie o zającach to dopiero początek kompromitujących wypowiedzi, które będzie nam dane słyszeć aż do listopada… tylko do listopada 😉

PS. Jak pewnie już wiecie w Łęcznej powstał nowy lokalny komitet wyborczy Lepsza Łęczna. Skupia on wokół siebie ludzi, którym zwyczajnie chce się pracować dla miasta. Pojawiła się zatem świetna alternatywa dla tych którzy nie chcą wspierać politycznych urzędniko-emerytów.
Nie będzie przesadą jeśli powiem, że zamierzam wszystkimi dostępnymi mi środkami (również finansowymi) popierać ten komitet. Wkrótce więcej szczegółów.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

6 komentarzy do artykułu "Kosiarski nie dotrzymał słowa – będzie kandydował na burmistrza [Audio]"

 1. eliia pisze:

  Przyznam się szczerze, że spodziewałam się tego, że Kosiarski będzie kandydował. Nie zdziwiło mnie to wcale.

  Martwi mnie jedynie to, że w ciągu 12 lat kadencji skutecznie zablokował inwestowanie w Łęcznej. Powstaje nam któryś to z rzędu sklep. Osobiście nie mam nic przeciwko tym sklepom, zawsze jakiś się przyda.

  Zasmuca mnie również fakt, że obecny burmistrz przez całą swoją kadencję ma w d…. kobiety. Bo o to nie każda kobieta ma męża górnika, nie każda kobieta ma męża, niektóre kobiety same muszą utrzymywać dzieci ale w tym mieście nie ma dla takich osób perspektyw. Gdzieś kiedyś, chyba nawet tutaj na lle24 wyczytałam, że uznał, iż miejsca pracy są nie potrzebne, bo przecież jest Bogdanka.
  Chciałabym serdecznie podziękować burmistrzowi za to, że daje kobietom takie szanse, na pracę, na rozwój i na normalne życie… Wstyd mi za pana!

 2. borowiksloneczko pisze:

  Dziękujemy bardzo za to co dzieje się na ulicy Jaśminowej remont drogi w okolicy szkoły pod koniec wakacji był strzałem w dziesiątkę nie zapomnimy o tym podczas wyborów rodzice pierwszoklasistów i zerówkowiczów.

 3. Ferdynand K pisze:

  Ja mu nigdy nie wierzyłem nawet wtedy gdy pracował w kopalni.
  Słowny nigdy nie był i chyba już nie będzie.

 4. ABC pisze:

  Ciekawe czy do kampanii i brudnych ataków będzie używał urzędników i biuletyny informacyjnego? Praca przynajmniej jednego urzędnika zależy tylko i wyłącznie od Kosiarskiego. Tylko czekać aż urzadmiejski24.pl będzie wychwalał swego wodza i wylewał pomyje na innych kandydatów.

  • Bartol pisze:

   Nie chcemy chyba, żeby było nudno 😉 Jak widać powyżej jest człowiek, który rozrywki dostarczy za siedmiu 😉

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes