Krystyna Borkowska odchodzi na górniczą emeryturę

Jak podaje styczniowe wydanie pisma Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S. A. pt. „Bogdanka”, Krystyna Borkowska przeszła w „stan górniczego spoczynku”. Z krótkiej notki dowiadujemy się również, że była wiceprezes spółki ma teraz więcej czasu na zajmowanie się wnuczką i wnukiem. Borkowska nie wyklucza też, że już niedługo rzuci się w wir innych zajęć. Jakich? Odpowiedzi na to pytanie niestety nie znajdziemy w omawianej notce.

Nie wiem jak Wy ale dla mnie takie stwierdzenie może być sygnałem, że „prestiżowa” przewodnicząca rady miejskiej, może być kandydatem na burmistrza w tegorocznych wyborach. Być może ktoś doszedł do wniosku, że wystawianie kolejny raz, tak bardzo skompromitowanej (nie tylko w mojej opinii) osoby jak obecny burmistrz Łęcznej, może nie przynieść oczekiwanego rezultatu. Co prawda w wypadku takiej „zamiany”, będzie można zastosować powiedzenie „zamienił stryjek…” ale kto wie, kto wie…

Tak czy inaczej, taki rozwój wypadków z pewnością wpłynie znacząco (IMHO pozytywnie) na decyzje rady miejskiej przyszłej kadencji.
Tymczasem O dokonaniach przewodniczącej Borkowskiej w mijającej już kadencji rady miejskiej, możecie przeczytać w tym wpisie(LINK).

Udostępnij ten wpis!

8 przemyślenia na temat „Krystyna Borkowska odchodzi na górniczą emeryturę

 1. dyrektor generalny III stopnia- to świadczy o czymś, o dokonaniach , osobiście nie znam ale gratulacje dla tej kobiety

  1. Szczególnie na gruncie miejskim są wybitne dokonania. Podwyżka, podwyżka, podwyżka i głosowanie przeciwko parkingom, żłobkom, ścieżce do szpitala, remontom placów zabaw, itp. Pogratulować tylko tej jakże obywatelskiej społecznej postawy.

 2. Piszesz, że może ubiegać się o stołek Burmistrza?
  Tylko co by ta Pani napisała w swojej ulotce wyborczej, co zaproponowała by wyborcom gminy Łęczna, to że teraz już bez Burmistrza Kosiarskiego będzie nam się żyło jak w jakimś królestwie z bajki?.
  Szkoda, że Urząd Miejski nie podał tego faktu na swojej stronie, czyżby to było też tajemnicą?
  Ja myślę, że już jak pani Przewodnicząca będzie na emeryturze powinna zająć się jakimiś robótkami – typu wypieki ciast, robienie na drutach, bo to chyba będzie
  najlepsze i na czasie.
  Dla miasta teraz niech udzielają się inni młodsi i Ci co chcieli by zmian w wizerunku, a nie propagandy w biuletynie informacyjnym z Urzędu.
  Może ktoś wie jaka jest średnia wieku osób będących obecnie przy władzy w Łęcznej.
  Czyż nie czas odmłodzić władzę?

  1. Co do średniej wieku radnych Łęcznej nie jest tak źle, zapewniam Cię, że w innych radach miast jest ona o wiele wyższa. A w kwestii postawionej teorii o kandydaturze Borkowskiej na stanowisko „burmistrzyni” odpowiadam: Tylko nie to! Kosiarski przy niej to mały miki!

   1. Dokładnie to chciałem powiedzieć przez mój wpis… „mały miki” – dobrze powiedziane 😉

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.