Łęcz-Trans wznawia przewozy na trasie Łęczna – Lublin

Nie trzeba było czekać na odpowiedź lokalnego przewoźnika. Zgodnie z informacją umieszczoną na stronie firmy Łęcz-Trans na Facebooku, pomarańczowe autobusy po ponad miesięcznej przerwie, znowu wyjadą na trasę.

„Od 04.05.2020r firma Łęcz Trans odwiesza niektóre kursy na trasie Łęczna – Lublin – Łęczna. Które będą uruchomione, podamy do wiadomości.„ – poinformował przewoźnik.

Informacja o tym, które kursy zostają odwieszone oraz o tym jaki będzie koszt biletu zostanie podana w najbliższych dniach.

Wypada w tym miejscu życzyć powodzenia Przedsiębiorcy i liczyć na powrót do pracy wszystkich kierowców.

Edit:

Z dniem 04.05.2020r na trasie ŁĘCZNA-LUBLIN firma Łęcz Trans uruchamia następujące kursy:

Poniedziałek-piątek:

ŁĘCZNA OŚ.BOBROWNIKI:

4.40, 5.15, 5.45, 6.26, 6.45, 7.15, 8.49, 10.40, 12.18, 14.00, 14.38, 15.10, 16.00, 16.35, 17.10, 18.14, 20.10

LUBLIN DWORZEC GŁÓWNY:

5.39, 6.04, 6.29, 7.19, 8.00, 8.30, 9.49, 11.35, 13.55, 15.07, 15.41,16.10, 16.55, 17.30, 18.00, 19.25, 20.55

Cena biletu Łęczna-Lublin wynosi 7 PLN.

Jak podaje wlaściciel Łęcz Trans do tej pory firma nie otrzymała znikąd żadnej pomocy,
stąd cena.

W miarę zapotrzebowania firma będzie zwiększać ilość kursów. Rozkład na weekendy będzie zamieszczony po kilku dniach jazdy w związku z ustaleniem zapotrzebowania.
Prosimy, aby każdy pasażer zachował środki bezpieczeństwa związane z COVID 19 (maseczka,rękawiczki)
Szanowno Państwo prosimy o zrozumienie.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

31 komentarzy do artykułu "Łęcz-Trans wznawia przewozy na trasie Łęczna – Lublin"

 1. skun pisze:

  no to powercoster, kto z urzedu i starostwa prowadzący działalność
  sam , albo na małżonka odpowiedznie skreślic dostał dotacje z naszego PUP :_)):) ehhehe za corone oczywiście !

 2. Agroska pisze:

  Koronawirus jedna wielka ściema wzieli nas na próbe żeby zobaczyć jak mogą manipulować nami no i im sie udało teraz idą wybory i wszystko nagle się otwiera lasy galerie sklepy sklepiki przewozy jesteśmy w reżimie niby demokratycznym robią z nami co chcą otwórzcie wreszcie oczy!!!!!!!!!!!!

 3. SZOGUN pisze:

  Witam
  Czym wiecej różnych przewożników tym lepiej dla Ludzi korzystających z dojazdów do Lublina . Wolny rynek powinien decydować kto może jeżdzić a kto nie .A i kultura kierowców wzrośnie i CENA BILETU BĘDZIE TRZYMANA W RYZACH .

  • Smutna prawda pisze:

   Przynajmniej w Lecz Transie kierowcy nie umierają w trakcie pracy.

 4. Jola pisze:

  Chłopaki i Lecz-Trans a są bardzo uczciwi tak samo jak i Pan Blacha.

 5. SZOGUN pisze:

  Ludzie mieli wykupione bilety miesięczne .
  Przestał kursować – powinien oddać pieniądze

  • Kondrad pisze:

   Panstwo jest winne wszystkim firmom w Polsce wprowadzenie kleski zywiolowej i oddanie poniesionych strat. Nic takiego niezrobiono same klamstwa. Kto odda pieniądze Lecz transowi? Oddaj Mi lepiej Moje pieniądze Gościu!!! Myslisz chwile? To tak samo 🙂

  • JARO pisze:

   A ja wykorzystałem prawie cały bilet miesięczny.Przecież Łęcz Transy jeździły prawie cały miesiąc a te dni 30.31 marca odbiję sobie w maju. Można?

 6. kamz pisze:

  Do „Ogrodnik”
  A pan od dawna związany z Łęcz-Trans? 🙂 Bronić własnej firmy to nic złego może warto się ujawnić

  • Kondrad pisze:

   Powiedz czemu Ty sie nie ujawnisz? Co to znaczy kamz ? wstydzisz się czegoś?

   • MARIAN pisze:

    Do kamz.- Nie chcesz się ujawnić.Może wstydzisz się swojej podsufitki. Ja chyba wiem kto Ty jesteś.

 7. Daniel pisze:

  Znając firmę Lecz-Trans to wznowią połączenia i będą jeździć tuż przed nowym przewoźnikiem czyli długo nic lecz-trans i za nim przewozy24 i ponownie długo nic

  • ogrodnik pisze:

   Kolego znając firmą Łęcz Trans z którą dojeżdżam od 30 lat, to zapewniam , że zawsze wykonywała przewozy z literą prawa.A odnośnie tego nowego przewoźnika to radzę zapoznaj się z jego opinią bo widzę że już się zachłysnąłeś. Po drugie to nie jest przewoźnik posiadający nie zbędne dokumenty, to ktoś który robi ci wodę z mózgu. Czy przez te kilka dni kiedy ten nowy przewoźnik jeździł otrzymałeś bilet z kasy fiskalnej?- bo ja nie otrzymałem ani razu, a po 8 zł płaciłem, a wiesz dlaczego? – bo on nawet nie posiadał kasy fiskalnej, czy to nikogo nie zainteresowało? Brak kasy fiskalnej oraz nie wydawanie paragonów fiskalnych jest karalne. W tym przypadku nawet nie byłeś ubezpieczony.

  • Kondrad pisze:

   Tak jak napisałeś właśnie dokladnie robił Piątek i Jego kierowcy.

 8. agh pisze:

  Na miejscu kierowców nigdy bym nie wrócił do takiego pracodawcy który jak jest ciężko to ma w duszy kierowców. Oczywiście to moje zdanie.

  • ogrodnik pisze:

   Kolego. Znając dobrze firmę Łęcz Trans i jej właściciela, to z zatrudnieniem kierowców na pewno nie będzie problemów. Firma ma zbyt dobrą opinię, jeżeli chodzi o traktowanie pracowników, czym nie wszyscy przewoźnicy z Łęcznej i okolicy mogą się pochwalić.W Łęcz Transie pracują po 20 lat, a więc, masz odpowiedź.Jeżeli ktoś z pracowników nie zechce wrócić, to jego wola. Wiem z pewnych źródeł, że jest już wielu chętnych jak tylko się dowiedzieli że być może Łęcz Trans będzie zatrudniał nowych kierowców. Dobra rada. Szanujcie tego przewoźnika, bo możecie stracić coś wielkiego, bo tak można nazwać tą firmę. Pozdrawiam.

  • ogrodnik pisze:

   Kolego, nie martw się o kierowców w Łęcz Transie.Znam bardzo dobrze tą firmę i jej właściciela. Tam kierowcy są bardzo dobrze traktowani, a są tacy którzy pracują po 20 lat, więc sam sobie odpowiedz. Kto nie zechce wrócić to jego sprawa. Z pewnych źródeł wiem że jest wielu chętnych, jak tylko się dowiedzieli że być może będą przyjęcia do firmy Łęcz Trans. Tak na marginesie, tam chcą wracać nawet tacy którzy już w firmie nie pracowali kilka lat, ale nie wszyscy są przyjmowani. Pozdrawiam

   • kamz pisze:

    Pracują 20 lat a teraz ich zwolnił (jeśli to prawda) – super traktowanie.

    • MARIAN pisze:

     A Ty byś w nieskończoność wykładał swoje pieniądze dla kierowców NIE ZARABIAJĄC?

    • MARIAN pisze:

     Chyba Pan Blacha dobrze traktuje pracowników skoro wrócili.Nie potrzebny komentarz,- ja już nigdy bym do niego nie wrócił itd.

 9. Kondrad M pisze:

  Znalazlem na stronie fb Ł T B wytlumaczenie na wszelkie spekulacje o jakimś nowym graczu (apropo strasznie głupie sformułowanie) troche odplyneliscie. Ten Przewóz24h przyczynił sie tylko do jednego pokazał Ł T B ile powinien brać za bilety!

 10. Marko pisze:

  Brawo?.cena za przejazd7zł,jest się z czego cieszyć,chyba ze spadku ceny za paliwo

 11. ŁęczAnka pisze:

  Już nie mogę czytać tych wypominek ŁęczTransowi zawieszenia kursów. Wszyscy wiemy, że było to podyktowane a) sytuacją epidemiologiczną, a w zwiazku z tym także: b) nieopłacalnością kursów i podobno c) skargami klientów, że za dużo ich na raz w busie, że nie są zachowane odległości pasażera od pasażera. Jestem wieloletnią klientką Łęczsa i tak zostanie. Miałam okazję mieszkać w różnych miasteczkach niedaleko Warszawy i jeździć tamtejszymi autobusami. Raz cena za podobną odległość jest dwa razy taka, a stan autobusów pożal się Boże. ŁeczTrans to klasa! Doceniajcie ludzie to, co macie! A tak na koniec, jak się zatrudnia tyle km od domu, to wypadałoby mieć jakąś alternatywę ” w razie W”. Trochę rozsądku i odpowiedzialności za własne decyzje!

 12. Hugo pisze:

  A no wiosna przyszła i się obudził jak niedźwiedzie hehehehe

 13. JankoMuzykant pisze:

  Zobaczyli nową konkurencję, więc się obudzili.

 14. Jacek pisze:

  Tak za bardzo to nie ma Pan rozeznania. Bo nie wie nawet, że teraz większość Łęcz-Transów jest biała.

 15. Ja pisze:

  Ok wszystko fajnie, niech wracają, ale z tymi życzeniami dla „Przedsiębiorcy” bym nie przesadzał, szkoda że nie pomyślał o swoich klientach którzy przez miesiąc musieli „kombinować” albo rezygnować z pracy, bo ktoś z dnia na dzień zawiesił kursy. Chociaż ludzie przez lata jeździli – nie za darmo oczywiście. Jeszcze niech sobie podniesie ceny, czemu nie..

  • Bartol pisze:

   W żywotnym interesie każdego
   Mieszkańca jest to aby przedsiębiorców było jak najwiecej. Właśnie dlatego te życzenia powodzenia. O każdy biznes (zwłaszcza lokalny) trzeba dbać. Niestety Włodarski nie rozumie jeszcze wielu rzeczy.

 16. Adrian Marek K pisze:

  Brawo

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes