[Łęczna] Czy czynsze w spóldzielni Batory będą nadal rosnąć? Walne Zgromadzenie już 22.02.2020!

Wiele razy na łęczyńskich forach można było przeczytać o nieuzasadnionych i nieludzko wysokich czynszach w łęczyńskich spółdzielniach. Jest szansa na zmianę tego stanu rzeczy. Już w najbliższą sobotę 22 lutego 2020 r. o godzinie 9:00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Jaśminowej 6 w Łęcznej, odbędzie się nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków spółdzielni Batory.

Podczas obrad będzie wybierana nowa rada nadzorcza na lata 2020 – 2023. O tym jak wygląda obecna rada powołana na lata 2017-2020 pisałem niejednokrotnie. W znakomitej większości jest zdominowana przez ludzi powiązanych z Teodorem Kosiarskim (Wspólna Sprawa). Zobaczcie sami: (LINK)
Jeśli zapytacie jak było wcześniej (2014-2017), odpowiem – było tak samo! Nawet ludzie się nie za bardzo zmienili 🙂


Dlaczego? Bo im na to pozwalacie!

Jest zatem szansa na zmiany. To jest właśnie czas kiedy pisanie na forach można zamienić w czyn i pojawić się na zebraniu by wybrać nowe, niezależne władze.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

8 komentarzy do artykułu "[Łęczna] Czy czynsze w spóldzielni Batory będą nadal rosnąć? Walne Zgromadzenie już 22.02.2020!"

 1. to ja pisze:

  i ktoś mi powie że komuna upadła????????? to dlaczego jeszcze tylu komunistów jest u sterów władzy!!!! nie wiecie jak to zrobić ? to zróbcie to tak jak zrobili kiedyś w latach 1997 – 2001 kiedy na każdym członkowskim zebraniu było grubo ponad 100 członków spółdzielni a wszystkie struktury spółdzielni byli w szoku, że z dotychczasowych obecnych 15- 25 osób z czego 15 to pracownicy spółdzielni na zebraniach nagle przyszło 100- 150 osób!!!!

 2. Dangerzone pisze:

  A dlaczego nie można zrobić wspólnot?

 3. Pandzioch pisze:

  Łęczyńska kasta czynszowa

 4. WGW pisze:

  Żeby tylko ludzie przyszli, a nie tak jak w skarbku ostatnio. Było tak blisko i ludzie spitolili na ostatniej prostej. I narzekanie później, że czynsze wysokie. Będę!

 5. Kola pisze:

  A mam pytanie. Jak się skrzyknąć aby zmieć to na lepsze?

  • ABC pisze:

   Przyjść na zebranie i nie dopuścić do rady nadzorczej ludzi Teodora. Proste.

   • Carin pisze:

    To już nie ten Teodor już w radach nadzorczych poznali się na nim. Warczy jako radny w starostwie, ale nikt na te fochy nie patrzy.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes