Rada nadzorcza SM Batory mocno przewietrzona! Komu to przeszkadza?

Brawo mieszkańcy! Tym razem determinacja tych z Was, którzy mają dość samowoli łęczyńskich spółdzielni dała pozytywny skutek. Na sobotnim Walnym Zgromadzeniu członków spółdzielni mieszkaniowej Batory została wybrana rada nadzorcza na najbliższe trzy lata. W nowym tworze nie znajdziemy już tak dużej liczby czerwonych, jak to było w latach ubiegłych. Miejmy więc nadzieje, że mieszkańcy odczują te zmiany również we własnych portfelach.

Zobaczmy zatem, kto będzie reprezentował mieszkańców poszczególnych osiedli:

Osiedle Samsonowicza
Stanisław Czuryszkiewicz
Elżbieta Jaworska
Danuta Szychta-Zagwodzka

Osiedle Niepodległości
Krzysztof Matczuk
Krzysztof Pachocki
Ryszard Staszczyk

Osiedle Bobrowniki
Mariusz Fijałkowski
Bogusław Góral
Joanna Kamińska

„Po blisko 10 latach działania na rzecz mieszkańców Łęcznej poprzez sprawowanie mandatu radnego Rady Miejskiej w Łęcznej, swoją wiedzę i doświadczenie będę mógł wykorzystać także dla dobra członków SM Batory, a zarazem mieszkańców Łęcznej.

Przed nową radą nadzorczą spore wyzwania, m.in. sprawa śmieci i odpowiedzialności zbiorowej za brak segregacji, która to, jeśli zostanie uchwalona przez radę miejską, spadnie w pierwszej kolejności na mieszkańców wszystkich spółdzielni mieszkaniowych w Łęcznej. Tak jak powiedziałem na dzisiejszym Walnym Zgromadzeniu zrobię wszystko, aby do tego nie dopuścić.” – napisał dr Fijałkowski, komentując wybór mieszkańców.

O tym, jak bardzo niewygodna dla łęczyńskiego układu władzy jest obecność dr Mariusza Fijałkowskiego w radzie nadzorczej „Batorego”, najbardziej świadczą szczujące artykuły w łęczyńskich pseudo-mediach prowadzonych przez urzędników i rodziny urzędników z ratusza.
No cóż… jak mawiał klasyk z Wiejskiej- „Słychać wycie? Znakomicie!”

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

8 komentarzy do artykułu "Rada nadzorcza SM Batory mocno przewietrzona! Komu to przeszkadza?"

 1. to ja pisze:

  czy ten Góral to całe życie będzie się wszędzie wpychał????

 2. AntyKosa pisze:

  Zobaczcie, jak już tuba łęcznej zmieniła tytuł. Wcześniej Fijałkowski w radzie nadzorczej Batorego, a teraz Fijałkowski i Matczuk. Czy oni naprawdę myślą, że tego nie widać?

 3. Xyz pisze:

  No nareszcie;)Brawo!!!

 4. Carin pisze:

  Jest tu widać parę nazwisk nie uwikłanych w kolesiostwo z urzędem i nie zeszmaconych. Miejmy nadzieję, że nowy skład rady nadzorczej przewietrzy pokoje spółdzielni.

 5. Bobrownik pisze:

  Powodzenia! Komuniści zawsze bali się jawności. Zostało im to do dziś.

 6. ABC pisze:

  Szczują szczują. Nagle sobie przypomnieli o spółdzielni. Tyle lat nie pamiętali jak rządziła tam Wspólna Sprawa. Nagle teraz, bo Fijałkowski w radzie nadzorczej i już ma być burzliwie i już szczucie. Ale tak to jest jak dziennikarzem mieni się syn urzędniczki podległej Włodarskiemu. Boli ich to oj boli.

 7. WGW pisze:

  No tak na tubie łęcznej zapomnieli napisać ogłoszenia o zebraniu, a o wynikach pamiętali poinformować dwulicowcy. Widać kto jest kto.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes