Łęczna: Dostali od burmistrza drogę, teraz atakują opozycyjnych radnych [VIDEO]

Jakie miasto, taki „Gang Olsena”. Kilka godzin temu na os. Bobrowniki pojawiły się banery, oczerniające jednego z radnych opozycyjnych w stosunku do Leszka Włodarskiego. Zatem można uznać, że wspólna sprawa „skaczącego” Leszka rozpoczyna kampanię wyborczą. Brak inwestycji, wyprzedaż majątku gminy, brak pomysłu na przyszłość – trzeba było znaleźć jakiś temat zastępczy. No i jest!

Banery zostały dość szybko zdemontowane przez policję, jednak ciekawość pozostała. Przez krótką chwilę mieszkańcy osiedla zastanawiali się, kto stoi za całą akcją.

Odpowiedź została nadesłana przez anonimowych mieszkańców. Otóż wspomniane banery montowało dwóch otyłych i silnie zakapturzonych panów. Tak bardzo chcieli, żeby nikt ich nie rozpoznał, że uśmiechali się wprost do kamery. Nagrań jest kilka, lecz publikuję tylko jedno, ponieważ na pozostałych (wykonanych podczas montażu), panom zsuwały się majtki, odsłaniając najniższą część pleców 🙂
Uznałem, że dostatecznie się skompromitowali.

Jak możecie zobaczyć na nagraniu, jednym ze sprawców jest Artur Stec, sołtys Starej Wsi Kolonii, który tak nienawidził burmistrza, że postanowił spalić ponad 2390 podpisów za jego odwołaniem (które wcześniej sam zebrał), a po kilku miesiącach, już razem z burmistrzem otworzył drogę pod własnym domem. Przeczytacie o tym tutaj (LINK)

Generalnie widzicie, że u Steca wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Nienawiść do burmistrz, przeistoczyła się w nienawiść do opozycji. Nie, nie, droga pod domem z pewnością, nie ma tu żadnego znaczenia 😀

Wygląda na to, że niebawem nasz „dzielny” dresiarz wystartuje w wyborach. Na moje oko z komitetu Leszka Włodarskiego. Jeśli nie ma pomysłu na hasło, przychodzę z pomocą 🙂

„Łęczna – miasto handlu, Polecam Artur Stec”

Nie ma za co! 🙂

PS. Łęczyńskie pseudomedia (powiązane z Leszkiem Włodarskim) zaczęły rozpowszechniać zdjęcia banerów sugerując, że nie wiedzą kto jest ich autorem. Tymczasem przesłał je do nich nie kto inny, tylko sam Artur Stec 🙂

Udostępnij ten wpis!

13 przemyślenia na temat „Łęczna: Dostali od burmistrza drogę, teraz atakują opozycyjnych radnych [VIDEO]

 1. Stara Wies Kolonia, rządzi .
  Taki Sołtys To Skarb.
  Tylko spodnie większe lub bluzę dłuższa trzeba kupic.
  Prawdziwy Boss, Taki Gangsta Sołtys.
  Mieszkańcy którzy na niego glosowali to teraz pewnie z dumy pękają.
  Ja za to pękam ze śmiechu, jak Plecy Soltysa .

 2. Stecu, kto tobą steruje? Jak mogłeś dać się tak poniżyć? Zostałeś wykorzystany jak zwykła …..
  Wszyscy się z ciebie śmieją. Ci co doradzali ten ruch też pewnie mają niezły ubaw.

 3. Stec może wróć do dezynfekcji przystanków przeciw Covid, w tym białym stroju kosmonauty chociaż dupska nie było widać.

 4. Jak zwykle to jest taktyka po/psl i steca.oszukac-tak jak z referendum odwołanie skaczącego klauna, a nie wspomnę o kasie na solary jaką przytulił 220 zł od mieszkańca my nie zapomnimy zł###ieju. obiecać wszystko i nie zrobić nic! chyba że na kredyt!! zadłużyć miasto na 3 kilkumilionowe pożyczki.bo przecież nasz burmistrz Włodarski nie ma na nic.a teraz banery Burmistrz Włodarski i Stec jesteście żałośni.

 5. Naprawdę wystawało im dupsko przy montażu? Dawaj ten film. Do wyborów będą mieli hehehe

 6. Kiedyś się mówiło, że ktoś upadł na samo dno. Ale tu od spodu puka jeszcze Stec.

 7. Zobaczcie na 49 sekundę nagrania. Tam przechodzi jakiś mężczyzna, a Stec do niego mówi. Czy to Daniel Słowik? 🙂

 8. Na bank klęka jeszcze sie zaraz okaże że to konfitura wcale bym się nie zdziwił🖕🖕🖕

 9. Niech się policjanci dobrze przyjrzą. Ten samochód stoi na miejscu dla niepełnosprawnych. Ile to jest? 500 PLN mandatu?

 10. Stec to i pewnie klęka do miecza naszemu zajebistemu burmistrzowi 😂😂😂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.