Łęczna: Firma urzędnika z ratusza wygrała kolejny konkurs… w ratuszu

Jak się darzy to się darzy. Nie zliczę już, ile razy pisałem o tym jak niebywałe szczęście dopisuje pracownikom ratusza, którzy posiadają firmy, startujące w konkursach organizowanych przez urząd miejski (LINK). Tym razem jednak (w odróżnieniu od wcześniejszych przypadków) konkursu nie prowadziła koleżanka (zwycięzcy) z referatu, a sekretarz ratusza. To naprawdę dużo zmienia 🙂

Zgodnie z informacją, zapisaną pod numerem 166 w rejestrze umów łęczyńskiego ratusza (LINK), w dniu 7 września 2022, z firmą Conti-Tech (należącą do pracownika referatu inwestycji urzędu miejskiego (Andrzeja Szymaka)), została podpisana umowa na sprawowanie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w branży drogowej przy realizacji inwestycji „Przebudowa drogi gminnej 105177L w Podzamczu i Witaniowie”.
Zgodnie z umową, wynagrodzenie za wykonaną pracę to 9200 PLN.

W walce o wygraną, firma urzędnika pokonała pięciu konkurentów (LINK) To wprost niebywałe szczęście!

Jak pewnie za chwilę usłyszymy z ust wielokrotnie skompromitowanych urzędników, tak jest taniej, szybciej i wygodniej!

Pozostaje mi jedynie wierzyć, że zlecona praca będzie wykonywana poza godzinami pracy w urzędzie :)))

Udostępnij ten wpis!

3 przemyślenia na temat „Łęczna: Firma urzędnika z ratusza wygrała kolejny konkurs… w ratuszu

  1. czyli rozumiem że ” praca” wykonywana jest po 15 godzinie, czy możliwe że obrotny cwaniak wział urlop na czas inwestycji, a może inwestycja nie jest nadzorowana pomiędzy godziną 7 a 15 ponieważ wtedy obrotny powinien pracować dla miasta Łęczna, pytanie tylko za co burmistrz płaci mu ZUS i pensję z naszych pieniędzy , czy płaci dwa razy za to samo ?

  2. He…he…powtórka z rozrywki! Po raz kolejny adekwatne do sytuacji i hmmm….Jakże.prawdziwe ,,Leszka znasz, wygrany przetarg w kieszeni MASZ!,, Ludzie ogarnijcie się w końcu z oddawaniem głosów na osobę która robi prywatny FOLWARK z Urzędu Miasta!

  3. Film „Sami Swoi” powinni nakręcić w urzędzie miejskim w Łęcznej. Włodarski miałby szansę na lans większy niż w basenie 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.