Łęczna: Gdzie jest 7 milionów złotych? Co ukrywa Włodarski? [VIDEO]

Coraz bardziej tajemniczo w temacie wpłaty 7 milionów złotych za działkę zakupioną od urzędu miejskiego. Ciągle także nie została podpisana umowa z wykonawcą prac termoizolacyjnych w budynku szkoły przy ul. Jaśminowej. Mieszkańcy chcą wiedzieć , co dzieje się w urzędzie.
Niestety Włodarski nie chce odpowiadać na te pytania publicznie.

Jak pewnie pamiętacie, spółka, która kilka miesięcy temu zakupiła działkę od miasta, do dzisiaj nie wpłaciła 7 milionów złotych na konto gminy. Pisałem o tym tutaj(LINK).
Dodatkowo jak się dowiedziałem, do chwili obecnej Włodarski nie podpisał umowy z wykonawcą prac termoizolacyjnych w budynku szkoły na ul. Jaśminowej. W urzędowych kuluarach można usłyszeć, że jeden z oferentów, mógł zgłosić sposób realizowania przetargu na tę inwestycję do instytucji kontrolnej.

Pytania na temat obu kwestii zadają również mieszkańcy. W ich imieniu, podczas zeszłotygodniowej sesji pytał o to radny dr M. Fijałkowski. Oto co usłyszał w od „skaczącego” Leszka:
LINK do nagrania Video: https://youtu.be/v2gQdJ_mNNw?t=1036

Zdziwieni? Nie sądzę!
Tak się dzieje, kiedy „prywatny folwark”, wejdzie za mocno. Ten człowiek zupełnie się pogubił.

Zastanówmy się w jakim celu radny ma chodzić do burmistrza, by uzyskać informację o stanie miejskiej inwestycji? Dlaczego takich informacji nie można uzyskać na sesji, której przebieg jest rejestrowany?

Cały czas możecie wyrażać swoje poparcie dla organizacji referendum w sprawie usunięcia Włodarskiego ze stołka. W dniu jutrzejszym podpisy będą zbierane m.in. na targowisku miejskim.

Udostępnij ten wpis!

2 przemyślenia na temat „Łęczna: Gdzie jest 7 milionów złotych? Co ukrywa Włodarski? [VIDEO]

  1. Tak tak będziesz widział dni Łęcznej jak sam je zorganizujesz.

  2. Pytanie z innej beczki : czy będą organizowane dni Łęcznej? Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.