Łęczna: Jechał wężykiem z prawie 4 promilami… (Video)

Wczoraj dyżurny łęczyńskiej jednostki został poinformowany o tym, że po ulicy Polnej w Łęcznej porusza się fordem prawdopodobnie nietrzeźwy kierujący. Zgłaszający oświadczył, że kierowca miał wyraźny problem z utrzymaniem prostego toru jazdy i w pewnym momencie wjechał w pole. Świadek zdarzenia podbiegł do podejrzanego kierującego i wyjmując kluczyki ze stacyjki, udaremnił mu dalsza jazdę.

Mundurowi reagując na obywatelskie zgłoszenie natychmiast pojechali na miejsce i zatrzymali próbującego uciekać pieszo nietrzeźwego kierowcę. Po zbadaniu stanu trzeźwości 40-latka okazało się, że kierujący fordem miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.

Wkrótce nieodpowiedzialny kierowca odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Zgodnie z literą prawa grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Tak mi się skojarzyło…

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

3 komentarze do artykułu "Łęczna: Jechał wężykiem z prawie 4 promilami… (Video)"

 1. Anna Maria pisze:

  Dzisiaj widziałem ok godziny 16 (15.04.2021) jak przez Wojska Polskiego gnał w BMW jak strzała myślę że miał ok 90 na godzine czy ktoś coś zrobi z piractwem na tej ulicy ? Proszę !!!

  • Bzdura pisze:

   Ostatnio widzieliśmy co się dzieje ze ścieżki rowerowej po jeździe po chodniku, w Łęcznej parkują i jeżdżą po chodnikach codziennie i nikt nic z tym nie robi, SM nie widać a policja wozi swoje nogi w radiowozach i niereaguje zupełnie!

 2. Jacek pisze:

  Tylko pogratulować odważnemu, a policja jak zwykle przyjeżdża na gotowe. Policji proponuję pogonić mistrzów parkowania w Łęcznej i rajdowców (np. ulica Wojska Polskiego).

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes