Brakuje już tylko 400 podpisów pod wnioskiem o odwołanie Leszka Włodarskiego!

Jeszcze przez tydzień zbierane będą podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania Leszka Włodarskiego ze stanowiska Burmistrza Łęcznej. Jak możemy przeczytać na stronie organizatora referendum(LINK), dotychczas udało się zebrać ok. 1500 podpisów, brakuje zatem bardzo niewiele.

Jak pisze organizator, pandemia oraz ogłoszony lockdown nie pomagają w zbieraniu podpisów ale ich liczba jest już znacząca.
Jeśli nie podpisaliście listy, zróbcie to koniecznie. W celu odbioru podpisanej karty, trzeba skontaktować się z organizatorem referendum poprzez adres mailowy: hubert@odwolajwlodarskiego.pl, lub numer telefonu: 507099726.
Podpisy zbierane są do przyszłego piątku 23 kwietnia 2021.

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

9 komentarzy do artykułu "Brakuje już tylko 400 podpisów pod wnioskiem o odwołanie Leszka Włodarskiego!"

 1. Marek pisze:

  Ciekaw jestem czy uda się zebrać wystarczającą ilość podpisów. Warto by się zmobilizować. Czas ucieka.

 2. Arno pisze:

  Czemu zniknął wpis o tych 400 podpisach że strony inicjatora?

 3. Aldona pisze:

  Może warto odwiedzić targowisko, lub postawić stolik na parkingu przy Wamex. Niezadowolenie z jego rządów jest dość duże. Byłby to pierwszy łęczyński burmistrz zawieszony w obowiązkach.
  Może warto zaapelować do koleżanek i kolegów z PIS. Po co trzymać na urzędzie nieudolnych ludzi. Pożytek z naszego burmistrza , jak sami widzicie dla gminy i miasta jest żaden.
  Nic dla mieszkańca nie zrobił, za to dla kolegów urzędowych dużo.
  Oczywiście podpis swój złożę i zachęcam do tego innych.
  Nie zmarnujmy szansy, bo pandemia w Urzędzie Miejskim w Łęcznej nie trwa od roku a już ze 20 lat.

 4. Łęczna pisze:

  „Brakuje już tylko 400 podpisów pod wnioskiem o odwołanie Leszka Włodarskiego!” chyba pod wnioskiem o referendum ws odwołania..

  • zielono-czarny pisze:

   Czytaj treść, a nie tylko tytuł to będziesz wiedział 🙂

   • Łęczna pisze:

    Przeczytałem i wiem o co chodzi, ale tytuł jest nieprecyzyjny i wręcz może wprowadzać w błąd… Bo chyba wnioskiem nikt burmistrza nie odwoła 🤣🤣

 5. Maria pisze:

  Swoją kartę już oddałam. Liczę, ze inni mieszkańcy się przyłączą. Dość już tego syfu w Łęcznej. Burmistrzem powinien być ktoś, kto ma przynajmniej podstawową wiedzę.

 6. Olga pisze:

  Super, niech się zmobilizują mieszkańcy przez te kilka dni.

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes