[Łęczna] Konkurs w MOPSie wygrała firma… pracownika MOPSu. Założył ją dwa dni po ogłoszeniu konkursu!

Po informacjach o tym, że pracownicy urzędu miejskiego wygrywają konkursy organizowane pod okiem Leszka Wlodarskiego, a członkowie rodzin przychylych mu radnych, otrzymują posady w miejskich instytucjach, mamy kolejny udany konkurs w jednostce organizacyjnej łęczyńskiego ratusza. Tym razem chodzi o MOPS.

Ten nasz urząd miejski to bardzo rodzinna firma – tymi słowami rozpoczyna się wiadomość, w której jeden z mieszkańców informuje mnie o ostatnim konkursie w miejskim ośrodku pomocy społecznej w Łęcznej.

Na początku grudnia (02.12.2020) MOPS ogłosił konkurs na obsługę techniczną swojej siedziby położonej w Łęcznej, przy ul. Jaśminowej 4 (LINK)
16 dni później ukazała się informacja o wyborze najkorzytniejszej oferty. Złożyła ją firma Usługi Elektryczne, Michał Szczepanik z Łęcznej. Jej wartośc to ok. 27 500 PLN oraz UWAGA!!! ponad 43 PLN za każdą godzinę prac konserwacyjnych!!! (LINK)

Tak, dobrze kojarzycie. Pan Michał jest kierowcą w MOPS. I w sumie nie byłoby tu nic ciekawego, gdyby nie fakt, że firma, która wygrała ów konkurs została założona (04.12.2020) dwa dni po jego ogłoszeniu (02.12.2020).
Poniżej informacja z centralnej ewidencji działalności gospodarczej:

No co za przypadek… 🙂

Troche to przypomina historię rewitalizacji parku podzamcze, gdzie to ekipa Teodora Kosiarskiego wysyłała zapytanie ofertowe do firmy, której jeszcze nie było, a później okazywało się, że wygrywała przetarg.(LINK)
Niczego się nie uczą w tym naszym urzędzie… niczego.

Jak wiadomo, nasz ratusz ma pieniądze tylko na najbardziej potrzebne rzeczy. Kto by się tam przejmował jakimś odśnieżaniem? Komu to potrzebne? 😛

Skaczący Leszku, może jakiś komentarz, a może sweet focia na facebooku załatwi sprawę?

Udostępnij ten wpis!

14 przemyślenia na temat „[Łęczna] Konkurs w MOPSie wygrała firma… pracownika MOPSu. Założył ją dwa dni po ogłoszeniu konkursu!

 1. a jako płatnika vat zarejestrował w styczniu, pewnie jak fakturę wystwiał :):) a jak nadzór znanej sprawdzonej „firmy” z pl Kościuszki nad budowa kładki , kładka nieczynna czyżby problemy z odbiorem ? wcześniej Toudi zarzucał niusami o budowie a tu od 2 miesięcy cisza !

  1. … a dla mnie Pan Michał wykonywał usługi już w połowie roku 2020r jako elektryk z ogłoszenia w internecie, na OLX znaleziony. Już wtedy miał zarejestrowaną działalność, tyle że był na ryczałcie, a nie VAT-owcem. Więc należałoby najpierw sprawdzić informacje dotyczące osoby o której chce się pisać , a dopiero później oczerniać. Trochę kultury i zwykłej ludzkiej uczciwości się należy, jeśli ktoś ma zamiar prowadzić taki blog, stronę czy jak by tego nie nazwać. I znajomości choćby podstawowych zagadnień z zakresu prawa dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej. A jeśli ktoś nie potrafi odróżnić dnia rozpoczęcia działalności od dnia, w którym nastąpiła zmiana formy opodatkowania, to nie powinien się brać za publikowanie takich artykułów i bezpodstawne oczernianie innych.

   1. Panie Michale, proszę się nie kompromitować. Burmistrz zapowiedział audyt. Daje sobie rękę uciąć, że nie stwierdzi nieprawidłowości i wszyscy będą żyli dalej długo i szczęśliwie.

    1. Autor tego śmiesznego bloga na pewno. I na pewno dalej będzie – w poczuciu pełnej bezkarności, tak jak do tej pory – obrażał i szkalował innych oby tylko zapewnić sobie popularność i podbić liczbę „lubiących to”… żenada.
     A na imię mam Jacek, nie wypisuj pan bzdur jak nie potrafisz nawet prostej dziennikarskiej roboty wykonać

 2. Nie, to się nie dzieje. Zero instynktu samozachowawczego Panie burmistrzu!

 3. Ryba psuje się od głowy. Burmistrz jakby miał honor, to aby udowodnić, że nic z tym nie ma wspólnego powinien wyciągnąć konsekwencje.

  1. Nawet gdyby teraz coś z tym zrobił, to tylko pod publikę. Sprawa jest mu znana od kilku tygodni. Miał czas na działanie.

 4. Leszek, a miałem Cię za rozsądnego. Chyba już pora ze sceny zejść. Nie psuj tego
  miasta do końca.

 5. Pamietam jak byłem na zebraniu na nowym osiedlu gdzie był wlodarski fijalkowski i ten pisior (winiarski) . Nie zapomnę jaki przebieg to miało . Napinacze leczynscy ryle bezmózgowe obrażające fialka- niemowlę ze to co robi jest dobre i ze to mój ziom ! Poprostu poziom obrony wlodarskiego był jak na Łęczna przystało żenujący a w rolach głównych debile , tak panowie jesteście debilami latającymi z torebkami jak jakieś cioty ! Chcieliście kolegę macie kolegę ale ja pamietam tego kolegę z dwójki jaka to parowa była . Żenada wstyd i chanba i żałuje ze tu wróciłem Świdnik jest o wiele berdziej rozwinięty niż ta woes w której liczy się samochód a za samochodem kredyt 50 tys zł . Pozdro

 6. Myślę,że to najwyższy czas na wysłanie zawiadomienia do Najwyższej Izby Kontroli.
  Urząd nie jest prywatnym folwarkiem Burmistrza, a jednostką terytorialną, która wydaje nasze podatki.

  1. znowu WTOPA —dobrego to nie idzie –gdzie kolesie i kumoszki zarządzają

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.