[Łęczna] Konkurs w MOPSie wygrała firma… pracownika MOPSu. Założył ją dwa dni po ogłoszeniu konkursu!

Po informacjach o tym, że pracownicy urzędu miejskiego wygrywają konkursy organizowane pod okiem Leszka Wlodarskiego, a członkowie rodzin przychylych mu radnych, otrzymują posady w miejskich instytucjach, mamy kolejny udany konkurs w jednostce organizacyjnej łęczyńskiego ratusza. Tym razem chodzi o MOPS.

Ten nasz urząd miejski to bardzo rodzinna firma – tymi słowami rozpoczyna się wiadomość, w której jeden z mieszkańców informuje mnie o ostatnim konkursie w miejskim ośrodku pomocy społecznej w Łęcznej.

Na początku grudnia (02.12.2020) MOPS ogłosił konkurs na obsługę techniczną swojej siedziby położonej w Łęcznej, przy ul. Jaśminowej 4 (LINK)
16 dni później ukazała się informacja o wyborze najkorzytniejszej oferty. Złożyła ją firma Usługi Elektryczne, Michał Szczepanik z Łęcznej. Jej wartośc to ok. 27 500 PLN oraz UWAGA!!! ponad 43 PLN za każdą godzinę prac konserwacyjnych!!! (LINK)

Tak, dobrze kojarzycie. Pan Michał jest kierowcą w MOPS. I w sumie nie byłoby tu nic ciekawego, gdyby nie fakt, że firma, która wygrała ów konkurs została założona (04.12.2020) dwa dni po jego ogłoszeniu (02.12.2020).
Poniżej informacja z centralnej ewidencji działalności gospodarczej:

No co za przypadek… 🙂

Troche to przypomina historię rewitalizacji parku podzamcze, gdzie to ekipa Teodora Kosiarskiego wysyłała zapytanie ofertowe do firmy, której jeszcze nie było, a później okazywało się, że wygrywała przetarg.(LINK)
Niczego się nie uczą w tym naszym urzędzie… niczego.

Jak wiadomo, nasz ratusz ma pieniądze tylko na najbardziej potrzebne rzeczy. Kto by się tam przejmował jakimś odśnieżaniem? Komu to potrzebne? 😛

Skaczący Leszku, może jakiś komentarz, a może sweet focia na facebooku załatwi sprawę?

Udostępnij ten wpis!
Both comments and pings are currently closed.

14 komentarzy do artykułu "[Łęczna] Konkurs w MOPSie wygrała firma… pracownika MOPSu. Założył ją dwa dni po ogłoszeniu konkursu!"

 1. roman pisze:

  a jako płatnika vat zarejestrował w styczniu, pewnie jak fakturę wystwiał :):) a jak nadzór znanej sprawdzonej „firmy” z pl Kościuszki nad budowa kładki , kładka nieczynna czyżby problemy z odbiorem ? wcześniej Toudi zarzucał niusami o budowie a tu od 2 miesięcy cisza !

  • miejscowy pisze:

   … a dla mnie Pan Michał wykonywał usługi już w połowie roku 2020r jako elektryk z ogłoszenia w internecie, na OLX znaleziony. Już wtedy miał zarejestrowaną działalność, tyle że był na ryczałcie, a nie VAT-owcem. Więc należałoby najpierw sprawdzić informacje dotyczące osoby o której chce się pisać , a dopiero później oczerniać. Trochę kultury i zwykłej ludzkiej uczciwości się należy, jeśli ktoś ma zamiar prowadzić taki blog, stronę czy jak by tego nie nazwać. I znajomości choćby podstawowych zagadnień z zakresu prawa dotyczącego prowadzenia działalności gospodarczej. A jeśli ktoś nie potrafi odróżnić dnia rozpoczęcia działalności od dnia, w którym nastąpiła zmiana formy opodatkowania, to nie powinien się brać za publikowanie takich artykułów i bezpodstawne oczernianie innych.

   • Bartol pisze:

    Panie Michale, proszę się nie kompromitować. Burmistrz zapowiedział audyt. Daje sobie rękę uciąć, że nie stwierdzi nieprawidłowości i wszyscy będą żyli dalej długo i szczęśliwie.

    • miejscowy pisze:

     Autor tego śmiesznego bloga na pewno. I na pewno dalej będzie – w poczuciu pełnej bezkarności, tak jak do tej pory – obrażał i szkalował innych oby tylko zapewnić sobie popularność i podbić liczbę „lubiących to”… żenada.
     A na imię mam Jacek, nie wypisuj pan bzdur jak nie potrafisz nawet prostej dziennikarskiej roboty wykonać

 2. XD pisze:

  Nie, to się nie dzieje. Zero instynktu samozachowawczego Panie burmistrzu!

 3. Sigimund pisze:

  Ryba psuje się od głowy. Burmistrz jakby miał honor, to aby udowodnić, że nic z tym nie ma wspólnego powinien wyciągnąć konsekwencje.

  • Bartol pisze:

   Nawet gdyby teraz coś z tym zrobił, to tylko pod publikę. Sprawa jest mu znana od kilku tygodni. Miał czas na działanie.

 4. Olga pisze:

  To się w głowie nie mieści:/

 5. Zielonoczarny pisze:

  Leszek, a miałem Cię za rozsądnego. Chyba już pora ze sceny zejść. Nie psuj tego
  miasta do końca.

 6. Śmieszek z napinaczy pisze:

  Pamietam jak byłem na zebraniu na nowym osiedlu gdzie był wlodarski fijalkowski i ten pisior (winiarski) . Nie zapomnę jaki przebieg to miało . Napinacze leczynscy ryle bezmózgowe obrażające fialka- niemowlę ze to co robi jest dobre i ze to mój ziom ! Poprostu poziom obrony wlodarskiego był jak na Łęczna przystało żenujący a w rolach głównych debile , tak panowie jesteście debilami latającymi z torebkami jak jakieś cioty ! Chcieliście kolegę macie kolegę ale ja pamietam tego kolegę z dwójki jaka to parowa była . Żenada wstyd i chanba i żałuje ze tu wróciłem Świdnik jest o wiele berdziej rozwinięty niż ta woes w której liczy się samochód a za samochodem kredyt 50 tys zł . Pozdro

 7. Dorota pisze:

  Myślę,że to najwyższy czas na wysłanie zawiadomienia do Najwyższej Izby Kontroli.
  Urząd nie jest prywatnym folwarkiem Burmistrza, a jednostką terytorialną, która wydaje nasze podatki.

  • kaktusgrandfolris pisze:

   znowu WTOPA —dobrego to nie idzie –gdzie kolesie i kumoszki zarządzają

WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes